Home Altele
ALTELE
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
201 Radu Botiş: Cuvintele lui Iisus privite prin perspectiva Învierii Thursday, 24 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 87
202 Mariana Gurza: O antologie de suflet în lumina timpului Wednesday, 23 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 146
203 Stelian Gomboş: Din seria „Pro Memoria”... Tuesday, 22 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 98
204 România magnifică: Republica romaneasca a Pindului Tuesday, 22 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 122
205 Elena Trifan: VICTOR RUSU – INCANTAŢII FOLCLORICE Monday, 21 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 94
206 România magnifică: "obarsia, limba, credinta religioasa si pamantul" Sunday, 20 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 121
207 Viorel ROMAN: Superioritatea occidentalilor si inferioritatea... Sunday, 20 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 95
208 Codrin Țapu: O privire neconvențională asupra dreptei credințe Saturday, 19 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 126
209 Elena Trifan: LIVIA CIUPERCĂ – ORESTE TAFRALI, UITARE-N NEUITARE Friday, 18 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 97
210 Dorina Stoica: “Îmi caut drumul spre Lumină” Wednesday, 16 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 117
211 Melania Rusu Caragioioiu: ÎN TIMIȘOARA S-A NĂSCUT UN UMANIST Tuesday, 15 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 124
212 Tudor Petcu: Metafora dialogului cu Dumnezeu Tuesday, 15 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 107
213 Nicolae Posta: CEL MAI TARE MUNŢOMAN Monday, 14 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 100
214 Gheorghe Răducan: Crucea și portofelul Monday, 14 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 118
215 România magnifică: "La ceasurile sease seara, trupele Diviziei Intaia de vanatori intrau in Budapest Monday, 14 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 128
216 Passionaria STOICESCU: DESPRE BOEMIE, MORALĂ ŞI JOCUL LINGVISTIC Sunday, 13 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 297
217 Veronica BALAJ: CENTRU SPIRITUAL VĂRATIC – LEGĂMÂNT DE IUBIRE ŞI DĂINUIRE Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 139
218 Stelian Gomboş: Din seria „Pro Memoria”... Friday, 11 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 124
219 George PETROVAI: OMUL DE LÂNGĂ NOI Thursday, 10 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 149
220 Stelian Gomboş: Din seria „Pro Memoria”... Thursday, 10 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 115
221 Stelian Gomboş: Din seria „Pro Memoria”... Wednesday, 09 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 97
222 Petre DIN: AL FLORIN ŢENE – VENIŢI PRIVIGHETOAREA CÂNTĂ Tuesday, 08 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 117
223 Stelian Gomboş: Din seria „Pro Memoria”... Tuesday, 08 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 107
224 Stelian Gomboş: Câteva cugetări, indicii şi referinţe despre Maica Domnului... Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 131
225 Gheorghe Constantin NISTOROIU: CODRUL VERDE (2) Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 137
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 9 of 199

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 313 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 212 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou