Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 MELANIA RUSU CARAGIOIU: COMUNICAT DE PRESĂ Saturday, 16 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 35
2 LIGYA DIACONESCU invitata la ... Tuesday, 12 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 39
3 RĂZVAN DINU: Artista vizuală Mirela Trăistaru este invitată să susțină un performance în Elveția Monday, 11 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 112
4 SĂPTĂMÂNA INTERNAȚIONALĂ DE CULTURĂ, HAMILTON - 2018 Wednesday, 06 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 37
5 ICRNY: Un roman la MoMA! Tuesday, 05 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 46
6 VASILE CHIRA: "Being Transdisciplinary" Monday, 04 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 43
7 DE PE BLOGUL LUI VASILE GOGEA Saturday, 02 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 49
8 Georgeta PETRE: „O corabie la timp potrivit”, de Vasilica Grigoraș Friday, 01 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 41
9 Emilia Dănescu: Lansare de carte la BOOKFEST 2018 "Vocile umbrei", Editura Antim Ivireanul Rm.Vâlcea Wednesday, 30 May 2018 Emilia Danescu 56
10 Ioan BARBU: INVITAŢIE Editura Antim Ivireanul la BOOKFEST 2018 Wednesday, 30 May 2018 Emilia Danescu 73
11 SÂRGHIE ANCA: INVITAȚIE DE ONOARE Tuesday, 29 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 55
12 AURELA OANCĂ: VÂNT BUN DIN PUPA Monday, 28 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 42
13 VASILE CHIRA: INVITAȚIE Sunday, 27 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 50
14 MELANIA RUSU CARAGIOIU: TABLETA MEA DE PREZENTARE Sunday, 27 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 37
15 BEN TODICĂ: Dragi români de pretutindeni... Thursday, 24 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 51
16 IOAN MICLĂU: Dragi frati români... Thursday, 24 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 50
17 CNDB: CNDB prezintă „Ciocanul fără stăpân”... Tuesday, 22 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 41
18 RADU BOTIȘ: COLOCVIILE INTERNAŢIONALE INTERDISCIPLINARE „NICOLAE STEINHARDT” Monday, 21 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 42
19 GELU DRAGOȘ: INVITAŢIE Wednesday, 16 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 51
20 ROMÂNIA MAGNIFICĂ: “Aceasta recunoastere explica... Friday, 11 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 63
21 IOAN RADU VĂCĂRESCU: Simpozionul Naţional „Actualitatea Cercului Literar de la Sibiu” Thursday, 10 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 56
22 PROGRAM SALONUL LITERAR "ROTONDA PLOPILOR APRINŞI" RM. VALCEA 10-16 mai 2018 Tuesday, 08 May 2018 Emilia Danescu 96
23 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: Text pentru revista „Singur” Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 84
24 SIMPOZION INTERNAȚIONAL Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 70
25 Constantin Marin: EVENIMENT EDITORIAL ŞI SPIRITUAL Sunday, 29 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 78
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 167

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 293 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou