Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Nicolae Posta: Ziua internațională a muntelui aniversată…la munte Monday, 11 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 11
2 Vavila Popovici: Stephen Hough – Recital de pian Monday, 11 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 14
3 CNDB: Ministagiunea CNDB@TNC se amână pentru anul 2018 Saturday, 09 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 15
4 Stelian Gomboș: Familiei Regale a României – Mesaj de Condoleanţe Friday, 08 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 18
5 ICRNY: Expoziția “Drepturile Omului pentru Toți”... Wednesday, 06 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 17
6 Lucia Bibarț: ”Hristos se naște, primiți-L” Monday, 04 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 18
7 Câștigătorii concursului Peregrinări Friday, 01 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 32
8 G. D.: Inaugurarea expoziţiei ... Thursday, 30 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 28
9 ICRNY: Expoziția “Drepturile Omului pentru Toți”... Wednesday, 29 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 27
10 Stelian Gomboș: Calda invitatie la alte trei conferinte deosebite!... Tuesday, 28 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 31
11 Valeriu Dulgheru: Decizie importanta la Strasbourg Tuesday, 28 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 37
12 Raluca BOGDAN: O AVENTURA LITERARĂ Monday, 27 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 31
13 INVITAŢIE: Lansare de carte "Vocile umbrei" de Emilia Dănescu la GAUDEAMUS 2017 Saturday, 25 November 2017 Emilia Danescu 44
14 CNDB: GALA de Jérôme Bel Încearcă din nou. Eșuează din nou. Eșuează mai bine Tuesday, 21 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 35
15 GAUDEAMUS 2017 - PROGRAM Editura Antim Ivireanul, Râmnicu Vâlcea Monday, 20 November 2017 Emilia Danescu 56
16 ICR New York: Festivalul Filmului Românesc de la Seattle Friday, 17 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 32
17 Stelian Gomboş: Spiritualitatea Răsăriteană ca Trăire în Iisus Hristos... Thursday, 16 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 42
18 Fundaţia „Paul POLIDOR”: FESTIVAL - CONCURS 18-19 NOIEMBRIE 2017 Wednesday, 15 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 35
19 Nicu Posta: TABĂRĂ DE EDUCAȚIE ECOTURISTICĂ Wednesday, 15 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 40
20 ICRNY: Recitalul sopranei Andreea Soare, dedicat aniversării Zilei Naționale a României Tuesday, 14 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 46
21 USELR: Lansare de carte Tuesday, 14 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 88
22 Ioan BARBU: INVITAŢIE Lansare de carte EMILIA DĂNESCU "Vocile umbrei", Editura Antim Ivireanul Tuesday, 14 November 2017 Emilia Danescu 97
23 Elena Armenescu: Antologie Saturday, 11 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 52
24 ICR New York: Seară Inter-Art la New York Thursday, 09 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 52
25 Uniunea Scriitorilor Europeni din Moldova: OGLINZI Wednesday, 08 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 59
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 163

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 378 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 212 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou