Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
101 Lucia Bibarţ: TRAIAN ȘTEF, la lansarea sa de carte, ”Poemul de dragoste” Friday, 17 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 69
102 ICRNY: LANSAREA ŞI PREZENTAREA VOLUMULUI „TESTAMENT – ANTHOLOGY OF ROMANIAN VERSE” EDIŢIA AMERICANĂ Thursday, 16 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 67
103 Lucia Bibarţ: Traian ȘTEF crede în ”Poemul de dragoste”! Wednesday, 15 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 94
104 Lucia Bibarţ: Personalități arădene: Francisc Visky Wednesday, 15 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 72
105 Cristina OPREA: PRIMUL SALON INTERNAŢIONAL MAIL-ART TURDA Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 80
106 Claudiu Komartin: Judith Meszaros în „Poesis internațional” 18 Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 94
107 Lucia Bibarţ: „Prețul singurătății” lui Bogdan Butariu Monday, 13 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 87
108 Voichiţa VEREŞ: EDITURA NAPOCA NOVA PREGĂTEȘTE A 14-A ANTOLOGIE LITERAR-ARTISTICĂ Friday, 10 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 88
109 Cristina OPREA: PRIMĂVARA A SOSIT LA TURDA PE NOTE MUZICALE ŞI RITMURI CROMATICE Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 78
110 Florin Ifrim: LANSARE DE CARTE Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 88
111 ICRNY: Lansarea și prezentarea volumului Testament – Anthology of Romanian Verse, ediția americană Tuesday, 07 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 53
112 Comunicat – martie 2017 - înscrierile continuă – Sunday, 05 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 98
113 ICRNY: DAN VOINEA, PLASTICIAN DIN ROMÂNIA, EXPUNE LA TÂRGUL VOLTADIN NEW YORK Thursday, 02 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 81
114 Lucia Bibarţ: ”Invăț să te respir...” Thursday, 02 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 80
115 Gheorghe Răducan: Drama neagră Sunday, 26 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 85
116 George ROCA: PRIMĂVARA ARTISTICĂ ROMÂNEASCĂ LA CHICAGO Friday, 24 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 95
117 ICRNY: Ecaterina Vrana... Friday, 24 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 86
118 Stelian Gomboş: Invitatie Thursday, 23 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 76
119 Festivalul LIKE CNDB 2017 – primul mare eveniment de dans contemporan al anului Wednesday, 22 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 103
120 ICRNY:Acorduri românești în limbaj de jazz modern: Elena Mîndru Quartet, la New York I Tuesday, 21 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 97
121 ICRNY: BRÂNCUŞI: VIZIONARUL Monday, 20 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 74
122 Lucia Bibarţ: ”De ce mint, de ce se tem oamenii?” Monday, 20 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 71
123 ÎNSCRIERILE ÎN Colecția „Scrisul de azi” a editurii SINGUR continuă! Sunday, 19 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 72
124 SCRISUL DE AZI - Comunicat – februarie 2017 Friday, 17 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 104
125 Gelu Dragoş: Violenţa este ultimul refugiu al educaţiei precare... Friday, 17 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 79
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 5 of 158

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 305 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou