Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 Valentin Berca: IDENTITATE, SUVERANITATE ŞI UNITATE NAŢIONALĂ Wednesday, 15 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 74
127 ICRNY: BRÂNCUȘI: VIZIONARUL Thursday, 09 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 104
128 ICRNY: DINU LIPATTI 100 Thursday, 09 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 97
129 Primăria Municipiului Chişinău: PRIMĂRIA CHIŞINĂU L-A COMEMORAT PE ION UNGUREANU Thursday, 02 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 94
130 Noutăți despre „Filoverba.Repere critice” Thursday, 02 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 114
131 Nicholas DIMA: Declaratie de Solidaritate si Incurajare Tuesday, 31 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 84
132 Primăria Municipiului Chişinău: PARTICIPAREA PRIMARULUI CHIŞINĂULUI Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 79
133 Igor MOCANU: EXPOZIŢIA SINCRONIC 2017 – PRACTICI COLABORATIVE ÎN ARTA CONTEMPORANĂ Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 108
134 Lista autorilor înscrişi până în ianuatie 2017 în Colecţia SCRISUL DE AZI a Editurii SINGUR Saturday, 28 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 91
135 Trupa Arhaic, lansează proiectul Antologia Poeziei Muzicale (APM) Saturday, 14 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 108
136 Gelu DRAGOŞ: ÎNDEMN LA LECTURĂ Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 162
137 ICRNY: The National Culture Day of Romania Wednesday, 11 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 107
138 Autori înscrişi în Colecția SCRISUL DE AZI pentru anul editorial 2017 Tuesday, 10 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 110
139 Lucia Bibarţ: ”Personalități arădene”: Ioan Igna și Ovidiu Hațegan Monday, 09 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 104
140 ICRNY: The National Culture Day of Romania Thursday, 05 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 101
141 ICRNY: Ziua Culturii Naționale sărbătorită în SUA, la New York, și în Canada, la Toronto Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 80
142 Colecția SCRISUL DE AZI continuă și în anul 2017! Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 118
143 Diana Ciugureanu-Zlatan: Invitație la colaborare Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 154
144 George ROCA: PIANISTA CORINA UNGUREANU-KISS ÎNTR-UN CONCERT EXTRAORDINAR DIN GERMANIA Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 98
145 Dorel SCHOR: LUMEA COPIILOR Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 102
146 Gelu Dragoş: Îndemn spre lectură Saturday, 31 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 118
147 GDL: Ediţia I a Premiilor naţionale de literatură eCreator Tuesday, 27 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 119
148 Vavila Popovici: JOY OF THE SEASON (Bucuria sezonului) - 2016 Monday, 19 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 120
149 CNDB: COLINDE NETEMPERATE Friday, 16 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 152
150 Mariana Vicky VÂRTOSU: BINECUVÂNTATA VACANŢĂ DE IARNĂ Thursday, 15 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 143
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 6 of 158

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 268 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou