Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 IOAN MICLĂU: Dragi frati români... Thursday, 24 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 184
127 CNDB: CNDB prezintă „Ciocanul fără stăpân”... Tuesday, 22 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 218
128 RADU BOTIȘ: COLOCVIILE INTERNAŢIONALE INTERDISCIPLINARE „NICOLAE STEINHARDT” Monday, 21 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 217
129 GELU DRAGOȘ: INVITAŢIE Wednesday, 16 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 194
130 ROMÂNIA MAGNIFICĂ: “Aceasta recunoastere explica... Friday, 11 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 201
131 IOAN RADU VĂCĂRESCU: Simpozionul Naţional „Actualitatea Cercului Literar de la Sibiu” Thursday, 10 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 193
132 PROGRAM SALONUL LITERAR "ROTONDA PLOPILOR APRINŞI" RM. VALCEA 10-16 mai 2018 Tuesday, 08 May 2018 Emilia Danescu 442
133 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: Text pentru revista „Singur” Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 265
134 SIMPOZION INTERNAȚIONAL Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 228
135 Constantin Marin: EVENIMENT EDITORIAL ŞI SPIRITUAL Sunday, 29 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 260
136 Galeria Nicodim prezintă expoziția: CRISTIAN RĂDUȚĂ: The extra mile Saturday, 28 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 265
137 Dan ȘALAPA: PROIECT LITERAR: „UN SENTIMENT NUMIT ROMÂNIA” Saturday, 28 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 248
138 ELENA ARMENESCU: Antologie WPM Thursday, 26 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 295
139 Dana ANGHELESCU: CLAUDIA MOTEA & LIBRIS EDITORIAL... Thursday, 19 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 272
140 VIRGIL DIACONU: CONCURSUL NAȚIONAL DE POEZIE... Friday, 13 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 311
141 CNDB: Duminică începe LIKE CNDB 2018! Thursday, 12 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 394
142 George ANCA: CÂTEVA CUVINTE DESPRE UNIUNEA SCRIITORILOR DIN ROMÂNIA Thursday, 05 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 449
143 Zeno FODOR: SPOVEDANIE ÎN VERSURI Wednesday, 04 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 387
144 Colecția SCRISUL DE AZI continuă! Monday, 02 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 268
145 Rexlibris Media Group: LANSAREA CĂRȚII „ZIUA ILUZIEI” DE OCTAV BOZÂNTAN Monday, 02 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 311
146 george FILIP: MONTREAL - ALERTA CONTINUĂ Friday, 30 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 638
147 Rexlibris Media Group: PUȘLAMAUA DE LA TEATRUL NAȚIONAL BUCUREȘTI Tuesday, 27 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 379
148 LUCIA BIBARȚ: George Lână împărtășește... Monday, 26 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 355
149 CNDB: Festivalul LIKE CNDB are loc între 15 și 27 aprilie 2018 Thursday, 22 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 323
150 Ioan BARBU: Poeta de origine vâlceană Emilia Dănescu premiată la Festivalul Alexandru Macedonski Tuesday, 20 March 2018 Emilia Danescu 488
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 6 of 171

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 520 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 299 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou