Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
151 ICR New York: România la Expoziția Universală New York 1939-1940 Thursday, 13 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 181
152 ICR New York: Prof. dr. Noemi Marin invitată să conferențieze Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 144
153 CNDB: Artistul în lumea de azi Friday, 07 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 184
154 Maria MUÑOZ: ELOGIU ADUS POEZIEI ŞI CULTURII UNIVERSALE Friday, 07 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 133
155 Lucia Bibarţ: Umorul în muzică Thursday, 06 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 137
156 ICRNY: Dramaturgul Andras Visky participă la „Comparative Drama Conference” (Orlando, Florida) Wednesday, 05 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 125
157 Lucian-Zeev HERŞCOVICI: STUDIA ET ACTA IUDAEORUM ROMANIAE VOL XII Wednesday, 05 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 130
158 Rexlibris Media Group: ADRIAN MUNTEANU – RECITAL DE POEZIE LA ROMA Wednesday, 05 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 131
159 Florin Ifrim: LIBRARIA OKIAN: Dezbatere - "Idiotul" Tuesday, 04 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 153
160 Eugen Evu: După 21 de ani... Cine l-a împuşcat pe Daniel? Saturday, 01 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 188
161 Crina Bocșan-Decusară: Paul Polidor – membru al Academiei de Literatură și Arte a Ucrainei Thursday, 30 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 158
162 ICRNY: La Soirée de la Francophonie Tuesday, 28 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 205
163 Miriam Ștefania Manu: SCANDAL ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL ROMÂNESC ! Monday, 27 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 203
164 Lucia Bibarţ: Carte românească veche în colecțiile Bibliotecii Județene arădene Monday, 27 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 229
165 Fundatia Paul Polidor: Din membrii ,,ACADEMY of International Interferences PAUL POLIDOR Sunday, 26 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 212
166 ICRNY: Claudiu Turcuș, invitat la Institutul Harriman din New York Friday, 24 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 130
167 Rexlibris Media Group: ZIUA INTERNAŢIONALĂ A POEZIEI 2017 LA BRAŞOV Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 159
168 Lucia Bibarţ: CERCUL VICIOS AL ISTORIEI ROMÂNEȘTI Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 203
169 ICRNY: BRÂNCUŞI STRĂLUCEŞTE DIN NOU LA NEW YORK Tuesday, 21 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 184
170 Nicholas DIMA: COMITETUL ROMÂNO-AMERICAN PENTRU BASARABIA Tuesday, 21 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 162
171 Comunicat de presă Monday, 20 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 148
172 GDL: Daniela Tordoi îşi lansează „Planta Busolă” şi în Sighetu Marmaţiei natal Monday, 20 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 176
173 Cristian Laurenţiu: La Liga Scriitorilor au citit Gelu Dragoş şi tânărul Bogdan Andrei Chindriş Sunday, 19 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 195
174 ICR New York: COMEDIA REMIX. Invitați speciali: GEORGE MIHĂIȚĂ & CRISTINA MODREANU Saturday, 18 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 162
175 Lucia Bibarţ: TRAIAN ȘTEF, la lansarea sa de carte, ”Poemul de dragoste” Friday, 17 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 167
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 7 of 161

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 571 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou