Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
176 Lucia Bibarţ: ”Personalități arădene”: Ioan Igna și Ovidiu Hațegan Monday, 09 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 127
177 ICRNY: The National Culture Day of Romania Thursday, 05 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 145
178 ICRNY: Ziua Culturii Naționale sărbătorită în SUA, la New York, și în Canada, la Toronto Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 119
179 Colecția SCRISUL DE AZI continuă și în anul 2017! Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 157
180 Diana Ciugureanu-Zlatan: Invitație la colaborare Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 205
181 George ROCA: PIANISTA CORINA UNGUREANU-KISS ÎNTR-UN CONCERT EXTRAORDINAR DIN GERMANIA Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 138
182 Dorel SCHOR: LUMEA COPIILOR Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 146
183 Gelu Dragoş: Îndemn spre lectură Saturday, 31 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 163
184 GDL: Ediţia I a Premiilor naţionale de literatură eCreator Tuesday, 27 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 140
185 Vavila Popovici: JOY OF THE SEASON (Bucuria sezonului) - 2016 Monday, 19 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 144
186 CNDB: COLINDE NETEMPERATE Friday, 16 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 194
187 Mariana Vicky VÂRTOSU: BINECUVÂNTATA VACANŢĂ DE IARNĂ Thursday, 15 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 188
188 CNDB: CNDB organizea întâlniri informale cu artiștii din Selecția de proiecte 2016 Wednesday, 14 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 221
189 Mariana CRISTESCU: „PUNŢI DE LUMINĂ" - EDIŢIA A XVIII-A, TÂRGU MUREŞ, 28 DECEMBRIE 2016 Wednesday, 14 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 175
190 GDL: Anunț Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 222
191 Versuri de Ștefan Doru Dăncuș la TELERADIO ACTUALITĂȚI din Republica Moldova Sunday, 11 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 156
192 Anastasia CUCURUZ: „LA STRADA” – 15 ANI ÎN 15 CIFRE Saturday, 10 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 212
193 Lucia Bibarţ: 16 mii lei pentru Biblioteca Județeană! Friday, 09 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 158
194 Florin Ifrim: PHOTOLIFE EXPO 2016 Friday, 09 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 179
195 Florin Grigoriu: INVITATIE LA CENACLU Friday, 09 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 205
196 ICRNY: POCKETS FULL OF BREAD by MATEI VISNIEC Wednesday, 07 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 156
197 Rexlibris Media Group: ZIUA NAŢIONALĂ A ROMÂNIEI LA CANBERRA Tuesday, 06 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 189
198 # Tuesday, 06 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 181
199 Elena Trifan: OAMENI CARE AU FOST – NICOLAE IORGA Monday, 05 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 156
200 ICRNY: Matei Visniec at NLE 2016 Saturday, 03 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 174
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 8 of 160

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 438 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou