Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
176 USEM: Eveniment Tuesday, 15 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 179
177 Gelu Dragoş: Prolificul şi valorosul poet Ioan Romeo Roşiianu ne invită la un eveniment Monday, 14 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 118
178 Ioan BARBU: INVITAŢIE Editura Antim Ivireanul Rm.Vâlcea Târgul Internaţional GAUDEAMUS 16-20.11.2016 Monday, 14 November 2016 Emilia Danescu 167
179 Nicolae Posta: ŞCOALĂ DE EDUCAŢIE MONTANĂ Thursday, 10 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 108
180 Florin Ifrim: SEMINARUL KU FILOSOFIE - LIBRARIA OKIAN Wednesday, 09 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 140
181 Virginia Vini POPESCU: Lansare de carte Monday, 07 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 134
182 Anastasia CUCURUZ: CENTRUL INTERNAŢIONAL „LA STRADA” ÎŞI MĂREŞTE ECHIPA DE VOLUNTARI Saturday, 05 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 152
183 George ROCA: MIHAELA UNGUREANU-BINDER ÎN OPERETA „VOIEVODUL ŢIGANILOR” LA VIENA Friday, 04 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 145
184 Daniel IONITA: TESTAMENT – ANTHOLOGY OF ROMANIAN VERSE (AMERICAN EDITION, 2016) Wednesday, 02 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 191
185 Colecția SCRISUL DE AZI pentru Italia Thursday, 27 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 194
186 Stelian Gomboş: Aleasa poftire... Tuesday, 25 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 159
187 O OPORTUNITATE LITERARĂ/ UN'OCCASIONE LETTERARIA Tuesday, 25 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 149
188 n Tuesday, 25 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 152
189 Gelu Dragoş: Să nu-l uităm pe poetul Ion Burnar… Monday, 24 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 145
190 Florin Ifrim: LANSARE DE CARTE - LIBRARIA OKIAN Saturday, 22 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 244
191 FESTIVALUL-CONCURS de interferenţe culturale internaţionale „Paul Polidor” Saturday, 22 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 374
192 CNDB: Centrul Naţional al Dansului Bucureşti găzduieşte prima Bienală Regională de Coregrafie Saturday, 22 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 331
193 Iulia Popovici: Împreună, dans şi coregrafie Saturday, 22 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 214
194 Primim la redacţie: Eveniment de excepţie Thursday, 20 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 232
195 Florin Ifrim: CONFERINŢELE ŞAGUNA – OKIAN Thursday, 20 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 188
196 ICRNY: ERICH TÜRK - ORGAN RECITAL Wednesday, 19 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 250
197 Elena Trifan: SERATELE “EMINESCU, JURNALISTUL”, INSTITUTUL CULTURAL ROMÂN, BUCUREŞTI Monday, 17 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 257
198 Elena Trifan: FESTIVALUL „CONŞTIINŢA”, EDIŢIA A IV-A, 2016 Wednesday, 12 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 264
199 Cristian Petru BĂLAN: PROTEST NAŢIONAL Tuesday, 11 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 272
200 Dominic Diamant: STAREA DE FAPT A NAŢIUNII NOASTRE Sunday, 09 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 259
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 8 of 158

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 284 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou