Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
201 ICRNY: BRÂNCUȘI: VIZIONARUL Thursday, 09 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 191
202 ICRNY: DINU LIPATTI 100 Thursday, 09 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 193
203 Primăria Municipiului Chişinău: PRIMĂRIA CHIŞINĂU L-A COMEMORAT PE ION UNGUREANU Thursday, 02 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 188
204 Noutăți despre „Filoverba.Repere critice” Thursday, 02 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 209
205 Nicholas DIMA: Declaratie de Solidaritate si Incurajare Tuesday, 31 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 174
206 Primăria Municipiului Chişinău: PARTICIPAREA PRIMARULUI CHIŞINĂULUI Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 154
207 Igor MOCANU: EXPOZIŢIA SINCRONIC 2017 – PRACTICI COLABORATIVE ÎN ARTA CONTEMPORANĂ Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 201
208 Lista autorilor înscrişi până în ianuatie 2017 în Colecţia SCRISUL DE AZI a Editurii SINGUR Saturday, 28 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 163
209 Trupa Arhaic, lansează proiectul Antologia Poeziei Muzicale (APM) Saturday, 14 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 192
210 Gelu DRAGOŞ: ÎNDEMN LA LECTURĂ Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 245
211 ICRNY: The National Culture Day of Romania Wednesday, 11 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 192
212 Autori înscrişi în Colecția SCRISUL DE AZI pentru anul editorial 2017 Tuesday, 10 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 192
213 Lucia Bibarţ: ”Personalități arădene”: Ioan Igna și Ovidiu Hațegan Monday, 09 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 164
214 ICRNY: The National Culture Day of Romania Thursday, 05 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 205
215 ICRNY: Ziua Culturii Naționale sărbătorită în SUA, la New York, și în Canada, la Toronto Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 164
216 Colecția SCRISUL DE AZI continuă și în anul 2017! Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 214
217 Diana Ciugureanu-Zlatan: Invitație la colaborare Wednesday, 04 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 262
218 George ROCA: PIANISTA CORINA UNGUREANU-KISS ÎNTR-UN CONCERT EXTRAORDINAR DIN GERMANIA Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 196
219 Dorel SCHOR: LUMEA COPIILOR Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 202
220 Gelu Dragoş: Îndemn spre lectură Saturday, 31 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 219
221 GDL: Ediţia I a Premiilor naţionale de literatură eCreator Tuesday, 27 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 171
222 Vavila Popovici: JOY OF THE SEASON (Bucuria sezonului) - 2016 Monday, 19 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 167
223 CNDB: COLINDE NETEMPERATE Friday, 16 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 244
224 Mariana Vicky VÂRTOSU: BINECUVÂNTATA VACANŢĂ DE IARNĂ Thursday, 15 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 232
225 CNDB: CNDB organizea întâlniri informale cu artiștii din Selecția de proiecte 2016 Wednesday, 14 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 274
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 9 of 161

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 486 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou