Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
201 ICR New York: NATIONAL DAY OF ROMANIACELEBRATION Tuesday, 29 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 147
202 Nicolae Posta: Oameni și simboluri dâmbovițene… pe drumuri europene Tuesday, 29 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 210
203 Melania Rusu Caragioioiu: UN MARTOR OCULAR AL MARII UNIRI Thursday, 24 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 216
204 Nicolae Posta: ŞCOALĂ DE EDUCAŢIE MONTANĂ Tuesday, 22 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 195
205 Maria Toma Badeanu: PEPINIERA COPIILOR NOSTRI - UN COPAC PENTRU ISTORIE Tuesday, 22 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 169
206 ICRNY: NORMAN MANEA – 80 Tuesday, 22 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 181
207 Florin Ifrim: LANSARE DE CARTE - LIBRARIA OKIAN Monday, 21 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 187
208 Lucia Bibarţ: Corul ”Emil Monția” vine la ”Personalități arădene” Friday, 18 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 188
209 Laurenţiu CONSTANTIN: ORCHESTRA BAROCĂ A UNIUNII EUROPENE – CONCERT BUCUREŞTI 2016 Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 217
210 Irina Lucia MIHALCA: INVITAŢIE LA LANSARE DE CARTE Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 228
211 Toma Bădeanu Maria: Plantare 19 noiembrie - Un Copac pentru Istorie Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 355
212 Vavila Popovici: RECITAL DE PIAN - Sergei Babayan Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 153
213 USEM: Eveniment Tuesday, 15 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 225
214 Gelu Dragoş: Prolificul şi valorosul poet Ioan Romeo Roşiianu ne invită la un eveniment Monday, 14 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 167
215 Ioan BARBU: INVITAŢIE Editura Antim Ivireanul Rm.Vâlcea Târgul Internaţional GAUDEAMUS 16-20.11.2016 Monday, 14 November 2016 Emilia Danescu 201
216 Nicolae Posta: ŞCOALĂ DE EDUCAŢIE MONTANĂ Thursday, 10 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 142
217 Florin Ifrim: SEMINARUL KU FILOSOFIE - LIBRARIA OKIAN Wednesday, 09 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 173
218 Virginia Vini POPESCU: Lansare de carte Monday, 07 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 185
219 Anastasia CUCURUZ: CENTRUL INTERNAŢIONAL „LA STRADA” ÎŞI MĂREŞTE ECHIPA DE VOLUNTARI Saturday, 05 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 199
220 George ROCA: MIHAELA UNGUREANU-BINDER ÎN OPERETA „VOIEVODUL ŢIGANILOR” LA VIENA Friday, 04 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 186
221 Daniel IONITA: TESTAMENT – ANTHOLOGY OF ROMANIAN VERSE (AMERICAN EDITION, 2016) Wednesday, 02 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 274
222 Colecția SCRISUL DE AZI pentru Italia Thursday, 27 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 248
223 Stelian Gomboş: Aleasa poftire... Tuesday, 25 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 214
224 O OPORTUNITATE LITERARĂ/ UN'OCCASIONE LETTERARIA Tuesday, 25 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 201
225 n Tuesday, 25 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 208
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 9 of 160

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 439 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou