Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
226 Gelu Dragoş: Să nu-l uităm pe poetul Ion Burnar… Monday, 24 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 185
227 Florin Ifrim: LANSARE DE CARTE - LIBRARIA OKIAN Saturday, 22 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 304
228 FESTIVALUL-CONCURS de interferenţe culturale internaţionale „Paul Polidor” Saturday, 22 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 460
229 CNDB: Centrul Naţional al Dansului Bucureşti găzduieşte prima Bienală Regională de Coregrafie Saturday, 22 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 436
230 Iulia Popovici: Împreună, dans şi coregrafie Saturday, 22 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 267
231 Primim la redacţie: Eveniment de excepţie Thursday, 20 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 277
232 Florin Ifrim: CONFERINŢELE ŞAGUNA – OKIAN Thursday, 20 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 239
233 ICRNY: ERICH TÜRK - ORGAN RECITAL Wednesday, 19 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 323
234 Elena Trifan: SERATELE “EMINESCU, JURNALISTUL”, INSTITUTUL CULTURAL ROMÂN, BUCUREŞTI Monday, 17 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 323
235 Elena Trifan: FESTIVALUL „CONŞTIINŢA”, EDIŢIA A IV-A, 2016 Wednesday, 12 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 297
236 Cristian Petru BĂLAN: PROTEST NAŢIONAL Tuesday, 11 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 319
237 Dominic Diamant: STAREA DE FAPT A NAŢIUNII NOASTRE Sunday, 09 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 303
238 Stelian Gomboş: Invitaţie - la o altă (nouă) seară duhovnicească - Luni - 10.10.2016, orele 18,00 Friday, 07 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 339
239 Gelu Dragoş: Cenaclul „Nichita Stănescu” al M. A. I. a fost invitat la Baia Mare Friday, 07 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 267
240 Ioan GHITEA: LANSARE DE CARTE: „GHID DE INIŢIERE PENTRU OMUL DE STAT” DE GHEORGHE DRAGOMIR Thursday, 06 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 506
241 Lucia Bibarţ: Noaptea bibliotecii arădene Wednesday, 05 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 287
242 CNDB: Mădălina Dan îşi pune „Amprenta” pe stagiunea de la CNDB Tuesday, 04 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 271
243 Gelu Dragoş: NICOLAE SCHEIANU - premiat la Sighetu Marmaţiei Tuesday, 04 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 203
244 Ottilia Ardeleanu: Concurs de poezie Monday, 03 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 458
245 Gheorghe PĂUN: LANSARE DE CARTE Sunday, 02 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 266
246 LIBRĂRIA OKIAN: SĂPTĂMÎNA 03 OCTOMBRIE – 08 OCTOMBRIE 2016 Saturday, 01 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 352
247 Nicolae BĂCIUŢ: FESTIVALUL - CONCURS DE POEZIE ŞI ESEU... Sunday, 25 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 318
248 ICRNY: GEORGE ENESCU - MUSIC RESTITUTIONS, September 23 Friday, 23 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 282
249 Liga Scriitorilor Români: 10 ANI ÎN FOLOSUL CULTURII ROMÂNE Thursday, 22 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 300
250 Voichiţa PĂLĂCEAN-VEREŞ: Eveniment Thursday, 22 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 408
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 10 of 160

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 430 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou