Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
226 Mariana CRISTESCU: „PUNŢI DE LUMINĂ" - EDIŢIA A XVIII-A, TÂRGU MUREŞ, 28 DECEMBRIE 2016 Wednesday, 14 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 229
227 GDL: Anunț Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 307
228 Versuri de Ștefan Doru Dăncuș la TELERADIO ACTUALITĂȚI din Republica Moldova Sunday, 11 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 194
229 Anastasia CUCURUZ: „LA STRADA” – 15 ANI ÎN 15 CIFRE Saturday, 10 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 274
230 Lucia Bibarţ: 16 mii lei pentru Biblioteca Județeană! Friday, 09 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 196
231 Florin Ifrim: PHOTOLIFE EXPO 2016 Friday, 09 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 241
232 Florin Grigoriu: INVITATIE LA CENACLU Friday, 09 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 276
233 ICRNY: POCKETS FULL OF BREAD by MATEI VISNIEC Wednesday, 07 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 197
234 Rexlibris Media Group: ZIUA NAŢIONALĂ A ROMÂNIEI LA CANBERRA Tuesday, 06 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 234
235 # Tuesday, 06 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 219
236 Elena Trifan: OAMENI CARE AU FOST – NICOLAE IORGA Monday, 05 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 202
237 ICRNY: Matei Visniec at NLE 2016 Saturday, 03 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 223
238 ICR New York: NATIONAL DAY OF ROMANIACELEBRATION Tuesday, 29 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 191
239 Nicolae Posta: Oameni și simboluri dâmbovițene… pe drumuri europene Tuesday, 29 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 264
240 Melania Rusu Caragioioiu: UN MARTOR OCULAR AL MARII UNIRI Thursday, 24 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 301
241 Nicolae Posta: ŞCOALĂ DE EDUCAŢIE MONTANĂ Tuesday, 22 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 229
242 Maria Toma Badeanu: PEPINIERA COPIILOR NOSTRI - UN COPAC PENTRU ISTORIE Tuesday, 22 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 235
243 ICRNY: NORMAN MANEA – 80 Tuesday, 22 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 235
244 Florin Ifrim: LANSARE DE CARTE - LIBRARIA OKIAN Monday, 21 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 247
245 Lucia Bibarţ: Corul ”Emil Monția” vine la ”Personalități arădene” Friday, 18 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 254
246 Laurenţiu CONSTANTIN: ORCHESTRA BAROCĂ A UNIUNII EUROPENE – CONCERT BUCUREŞTI 2016 Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 299
247 Irina Lucia MIHALCA: INVITAŢIE LA LANSARE DE CARTE Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 307
248 Toma Bădeanu Maria: Plantare 19 noiembrie - Un Copac pentru Istorie Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 465
249 Vavila Popovici: RECITAL DE PIAN - Sergei Babayan Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 193
250 USEM: Eveniment Tuesday, 15 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 277
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 10 of 161

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 467 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou