Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
226 Ion Părăianu: ILORIAN PĂUNOIU – Îngerul de la Popești - Vâlcea Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 181
227 CNDB: CNDB se mută în centru Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 178
228 ICRNY: Invitation: "The Romanian Mythology of Death" Monday, 12 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 180
229 Eveniment editorial Friday, 09 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 247
230 Al Florin ŢENE: LA ZECE ANI DE ACTIVITATE ÎN SLUJBA CULTURII Thursday, 08 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 206
231 Gheorghe PĂUN: LANSARE DE CARTE EVENIMENT Wednesday, 07 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 176
232 România magnifică: Succes SINGRO 2016! Craiova, 7 - 9 Septembrie 2016 Wednesday, 07 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 162
233 Stelian Gomboş: Invitaţie - la o altă (nouă) seară duhovnicească Monday, 05 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 182
234 George ROCA: MIHAELA UNGUREANU-BINDER ÎNTR-UN CONCERT DE EXCEPŢIE Monday, 05 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 236
235 Ioan BARBU: Dubla lansare de carte Dionisie Dubinciuc la Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Rm. Valcea Friday, 02 September 2016 Emilia Danescu 254
236 Nicolae Posta: TÂRGOVIȘTE 620 Wednesday, 31 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 235
237 ICRNY: The Ghost of Elsinore: Every Tzara Has His Dada Tuesday, 30 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 167
238 ICRCY: Celebrating Romanian Language Day with writer Carmen Francesca Banciu Tuesday, 30 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 198
239 Florin Ifrim: LIBRARIA OKIAN - SĂPTĂMÎNA 29 AUGUST - 03 SEPTEMBRIE 2016 Friday, 26 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 215
240 george FILIP: AI NOŞTRI HIMENI... Thursday, 25 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 269
241 CNDB: 200.000 de lei pentru proiecte coregrafice Tuesday, 23 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 213
242 PRIMĂRIA MUNICIPIULUI CHIŞINĂU: COMUNICAT DE PRESĂ Tuesday, 23 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 196
243 ICRNY: Celebrating Romanian Language Day with writer Carmen Francesca Banciu Tuesday, 23 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 193
244 GDL: Festivalul de literatură "Vasile Lucaciu" Cicîrlău va avea o nouă ediţie Monday, 22 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 194
245 Florin Ifrim: LIBRĂRIA OKIAN: SĂPTĂMÎNA 22 - 27 AUGUST 2016 Sunday, 21 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 259
246 CNDB: Centrul Naţional al Dansului prezintă lucrările artiștilor Friday, 19 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 213
247 Eugen Evu: Corespondență literară - Almanahuri de altădată Monday, 15 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 207
248 Colecţia SCRISUL DE AZI a Editurii SINGUR - Comunicat: 12 august 2016 Friday, 12 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 235
249 Primim la redacţie Thursday, 11 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 210
250 CNDB: Selecție evaluatori proiecte coregrafice 2016 Thursday, 11 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 234
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 10 of 158

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 322 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou