Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
26 SIMPOZION INTERNAȚIONAL Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 70
27 Constantin Marin: EVENIMENT EDITORIAL ŞI SPIRITUAL Sunday, 29 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 78
28 Galeria Nicodim prezintă expoziția: CRISTIAN RĂDUȚĂ: The extra mile Saturday, 28 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 74
29 Dan ȘALAPA: PROIECT LITERAR: „UN SENTIMENT NUMIT ROMÂNIA” Saturday, 28 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 70
30 ELENA ARMENESCU: Antologie WPM Thursday, 26 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 88
31 Dana ANGHELESCU: CLAUDIA MOTEA & LIBRIS EDITORIAL... Thursday, 19 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 87
32 VIRGIL DIACONU: CONCURSUL NAȚIONAL DE POEZIE... Friday, 13 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 97
33 CNDB: Duminică începe LIKE CNDB 2018! Thursday, 12 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 99
34 George ANCA: CÂTEVA CUVINTE DESPRE UNIUNEA SCRIITORILOR DIN ROMÂNIA Thursday, 05 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 121
35 Zeno FODOR: SPOVEDANIE ÎN VERSURI Wednesday, 04 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 122
36 Colecția SCRISUL DE AZI continuă! Monday, 02 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 113
37 Rexlibris Media Group: LANSAREA CĂRȚII „ZIUA ILUZIEI” DE OCTAV BOZÂNTAN Monday, 02 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 133
38 george FILIP: MONTREAL - ALERTA CONTINUĂ Friday, 30 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 206
39 Rexlibris Media Group: PUȘLAMAUA DE LA TEATRUL NAȚIONAL BUCUREȘTI Tuesday, 27 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 135
40 LUCIA BIBARȚ: George Lână împărtășește... Monday, 26 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 172
41 CNDB: Festivalul LIKE CNDB are loc între 15 și 27 aprilie 2018 Thursday, 22 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 146
42 Ioan BARBU: Poeta de origine vâlceană Emilia Dănescu premiată la Festivalul Alexandru Macedonski Tuesday, 20 March 2018 Emilia Danescu 230
43 Primim de la LIDIA LAZU: INVITAȚIE Saturday, 17 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 155
44 PROIECT LITERAR Tuesday, 13 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 244
45 George ROCA: SĂRBĂTORIREA CENTENARULUI MARII UNIRI LA SYDNEY Friday, 09 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 201
46 GDL: Reuniunea Doamnelor la Filiala Cluj a Uniunii Scriitorilor Friday, 09 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 172
47 Gelu Dragoș: 5 maramureşeni prezenţi în „Porţile Nordului” Anul V, nr. 7/2018 Wednesday, 07 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 173
48 Rexlibris Media Group: LANSĂRI DE CARTE LA REGHIN Tuesday, 06 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 536
49 Rexlibiris Media Group: SPECTACOL EXTRAORDINAR... Tuesday, 06 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 150
50 COMUNICAT DE PRESĂ - ICR NEW YOK Tuesday, 06 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 167
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 2 of 167

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 309 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou