Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
76 CNDB: Moving Fields... Monday, 02 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 139
77 Gelu Dragoş: Toamna Someşeană 2017 promovează cultura şi literatura zonei Sunday, 01 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 121
78 Colecţia SCRISUL DE AZI a Editurii SINGUR pentru a doua jumătate a anului 2017 Thursday, 28 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 101
79 ICRNY: "Nimic de ascuns: o seară despre curajul de a (se) vindeca" Wednesday, 27 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 190
80 INVITAŢIE: Dublă lansare de carte ELENA BUICĂ (Canada) la Centrul Calderon, Bucureşti, 22.09.2017 Wednesday, 20 September 2017 Emilia Danescu 180
81 Diana Ciugureanu-Zlatan: Concursul poeților USELR Monday, 18 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 445
82 Concurs de poezie Sunday, 17 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 374
83 Mircea Dorin ISTRATE: PĂCĂTOASE TIMPURI Sunday, 17 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 149
84 NICOLAE POSTA: EXPEDIȚIA "TOP 28 – MONT BLANC" S-A ÎNCHEIAT CU BINE Thursday, 14 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 163
85 CNDB: ”DanceCloud” și ”Sezon de dans contemporan”... Monday, 11 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 160
86 CNDB: Petec prezintă After.Life în colaborare cu CNDB Thursday, 07 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 144
87 Mariana Popa: UNDĂ DE MISTER VENITĂ DIN CULORI Thursday, 07 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 170
88 Nadia Urian: SĂRBĂTOAREA LIMBII ROMÂNE 2017 LA MONEASA Thursday, 07 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 137
89 Creatoarea de modă româno-americană Alexandra Popescu-York... Thursday, 07 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 219
90 Centrul de promovare Itaca Dublin: Concursul „Peregrinări” Tuesday, 05 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 161
91 Voichița T. Macovei: FESTIVALUL LIMBII ROMÂNE – MONEASA 2017 Tuesday, 05 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 165
92 Gelu Dragoş: La Tăuţii Măgherăuş se întâmplă fapte literare cu „F” mare ! Saturday, 02 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 152
93 Primim de la dl. VALERIU DULGHERU Saturday, 02 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 158
94 Elena Trifan: ZIUA LIMBII ROMÂNE SĂRBĂTORITĂ LA MUZEUL „I. L. CARAGIALE” DIN PLOIEŞTI Friday, 01 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 218
95 Milena MUNTEANU: În Sfântul Grai Românesc Thursday, 31 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 144
96 SALONUL EDITORIAL « Ion Heliade Rădulescu » Thursday, 31 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 166
97 ICRNY: Invitation Romanian Language Day confrence by Dr. Mona Momescu & exhibition of rare books Tuesday, 29 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 151
98 ICRNY: „Vârste și chipuri ale limbii române în SUA” Tuesday, 29 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 190
99 Vavila Popovici: Faceți ceva, să le placă și altora! Saturday, 26 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 157
100 Agenda culturală a Muzeului Naţional al Literaturii Române Tuesday, 22 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 186
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 4 of 164

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 434 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 384 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou