Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME cu mici scame Wednesday, 20 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 44
2 GENȚIANA GROZA: Gențigrame în Florar Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 94
3 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME ÎN PRIER/ DE LA NOI DIN CARTIER Friday, 30 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 156
4 GENȚIANA GROZA: Gențigrame-n mărțișor/ …Ninge, ninge binișor Friday, 23 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 149
5 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Wednesday, 28 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 216
6 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Sunday, 11 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 234
7 Melania Rusu Caragioiu: GRUPAJ DE EPIGRAME Sunday, 11 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 227
8 Gențiana Groza: GENȚIGRAME-N FĂURAR/ FĂRĂ PIC DE NEA MĂCAR Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 202
9 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 230
10 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Friday, 02 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 265
11 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Saturday, 20 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 271
12 Gențiana Groza: GENȚIGRAME ÎN GERAR/ FĂRĂ PIC DE GER MĂCAR Wednesday, 10 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 283
13 CONSTANTIN MÎNDRUŢĂ: Umor de Sf. Ion Sunday, 07 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 297
14 Nicolae E. Braniște: Epigrame Sunday, 24 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 300
15 Gențiana Groza: GENȚIGRAME ÎN CUVINTE: LA PROTESTE, ÎNAINTE! Tuesday, 19 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 331
16 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Tuesday, 12 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 337
17 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Friday, 08 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 310
18 Genţiana GROZA: Gențigrame-n brumărel/ Să zâmbească-un pic și el Friday, 20 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 407
19 Gențiana Groza: Despre pensie, de bine,/ S-o ajungă orișicine! Thursday, 31 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 481
20 Constantin Mîndruţă: TEMA : 23 AUGUST Wednesday, 23 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 541
21 Gențiana Groza: GENȚIGRAME DE VACANȚĂ Saturday, 19 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 570
22 Genţiana GROZA: GENȚIGRAME ACTUALE (Vrei să urci…și-o iei la vale!) Monday, 03 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 565
23 Genţiana GROZA: GENŢIGRAME FĂRĂ SCAME Tuesday, 16 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 715
24 Constantin Mîndruţă: DOMNUL QUINTUS Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 804
25 Melania Rusu Caragioioiu: Zbor pe mai pe jos, de-un cuib de cuci Wednesday, 07 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 875
 
« StartPrev1234567NextEnd »
Page 1 of 7

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 653 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou