Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
101 EPIGRAME (2) - primit de la George Roca Sunday, 20 November 2011 Ştefan Doru Dăncuş 1267
102 Epigrame (primite de la Gelu Dragoş) Saturday, 19 November 2011 Ştefan Doru Dăncuş 1245
103 Pupaza Tuesday, 15 November 2011 ana also 1515
104 Activitate parlamentara Friday, 21 October 2011 ana also 1107
105 Subiectul "şpagă" (epigramă scrisă de Gheorghe Luchian D'Aquilla) Tuesday, 27 September 2011 Ştefan Doru Dăncuş 1181
106 Unuia care da spaga pt obtinerea permisului de coducere Monday, 08 August 2011 ana also 1343
107 Sens Wednesday, 03 August 2011 ana also 1736
108 Interes...senatorial Saturday, 30 July 2011 ana also 1616
109 Democratie... Friday, 29 July 2011 ana also 1606
110 Boul Thursday, 28 July 2011 ana also 1737
111 Festivalul de epigrame “Fersigana”, ediţia a VII-a FERSIG Monday, 25 July 2011 Gelu Dragoş 1016
112 Varză de Bruxelles (II) - Jurnal paranormal - Belgia & Olanda Thursday, 14 July 2011 Sergiu Gabureac 1484
113 CE AM FOST ŞI CE-AM AJUNS Sunday, 06 March 2011 Alex Vâlcu 1952
114 IUBITA MEA Sunday, 12 December 2010 Alex Vâlcu 2226
115 A TREISPREZECEA ANIVERSARE A EDITURII "AMURG SENTIMENTAL" Saturday, 11 December 2010 Alex Vâlcu 2152
116 LA POTLOGI Monday, 06 December 2010 Alex Vâlcu 1670
117 EPIGRAME SCRISE LA PUCIOASA Monday, 15 November 2010 Alex Vâlcu 1883
118 Extraordinar! George Roca: FABULE ŞI PARODII Wednesday, 08 September 2010 Ştefan Doru Dăncuş 1646
119 EPIGRAME de Gelu Dragoş Thursday, 19 August 2010 Gelu Dragoş 1693
120 Comportament reformist Thursday, 19 August 2010 Gelu Dragoş 1480
121 FESTIVALUL NAŢIONAL DE POEZIE ŞI EPIGRAME A AJUNS LA EDIŢIA A IV-A Friday, 13 August 2010 Laurenţiu Bădicioiu 1280
122 Recreaţia în şcoală Friday, 06 August 2010 Gelu Dragoş 1518
123 Nota zero la (com)purtare Thursday, 29 July 2010 Gelu Dragoş 1607
124 SPRE PUNCTUL G! Friday, 23 July 2010 Gelu Dragoş 1877
125 SFAT/1 Wednesday, 30 June 2010 Alex Vâlcu 1575
 
« StartPrev1234567NextEnd »
Page 5 of 7

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 212 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 279 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou