Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 SPRE PUNCTUL G! Friday, 23 July 2010 Gelu Dragoş 1967
127 SFAT/1 Wednesday, 30 June 2010 Alex Vâlcu 1652
128 SFAT Wednesday, 30 June 2010 Alex Vâlcu 1885
129 EPIGRAME LA COMANDĂ Thursday, 17 June 2010 Alex Vâlcu 2136
130 Acasă, ca pe stadion! Thursday, 17 June 2010 Vali Slavu 1780
131 Întâlnire cu electoratul Sunday, 13 June 2010 Vali Slavu 1559
132 Unor judecători Wednesday, 09 June 2010 Vali Slavu 1674
133 O familie fericită Wednesday, 02 June 2010 Vali Slavu 1651
134 Dilema unui bolnav de ciroză Friday, 21 May 2010 Vali Slavu 1626
135 Miliardarul din Pipera Wednesday, 19 May 2010 Ioan Toderaşcu 1484
136 Bărbatul (definiţie) Thursday, 22 April 2010 Vali Slavu 1506
137 Bătrânii de la azil Wednesday, 21 April 2010 Vali Slavu 1523
138 Oraşul, primăvara Friday, 16 April 2010 Vali Slavu 1582
139 Aninoasa, în frunte Wednesday, 31 March 2010 Vali Slavu 1741
140 Scumpetea din România Thursday, 18 March 2010 Ioan Toderaşcu 1442
141 diviziunea muncii Sunday, 14 March 2010 adrian mihai 1761
142 urare Sunday, 14 March 2010 adrian mihai 1406
143 Delicateţe Thursday, 11 March 2010 Ioan Toderaşcu 1758
144 Vise pentru viitor Tuesday, 09 March 2010 Vali Slavu 1381
145 Epigrame Ica Ungureanu Sunday, 07 March 2010 Radulescu Marian 1906
146 Forţând norocul Sunday, 28 February 2010 Vali Slavu 1372
147 La matrimoniale Wednesday, 24 February 2010 Vali Slavu 1474
148 Vis de cofetar Monday, 22 February 2010 Vali Slavu 1469
149 Mama soacră se simte foarte rău Thursday, 18 February 2010 Ioan Toderaşcu 1632
150 Ipohondrul Wednesday, 17 February 2010 Vali Slavu 3167
 
« StartPrev1234567NextEnd »
Page 6 of 7

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 297 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou