Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 Delicateţe Thursday, 11 March 2010 Ioan Toderaşcu 1353
127 Vise pentru viitor Tuesday, 09 March 2010 Vali Slavu 1067
128 Epigrame Ica Ungureanu Sunday, 07 March 2010 Radulescu Marian 1496
129 Forţând norocul Sunday, 28 February 2010 Vali Slavu 1008
130 La matrimoniale Wednesday, 24 February 2010 Vali Slavu 1112
131 Vis de cofetar Monday, 22 February 2010 Vali Slavu 1085
132 Mama soacră se simte foarte rău Thursday, 18 February 2010 Ioan Toderaşcu 1200
133 Ipohondrul Wednesday, 17 February 2010 Vali Slavu 2735
134 Ileana Cosânzeana Sunday, 14 February 2010 Vali Slavu 1366
135 Iarna, în apartament Wednesday, 10 February 2010 Ioan Toderaşcu 1072
136 Ineficienţa muncii în grup Saturday, 06 February 2010 Vali Slavu 1094
137 Acuzat pe nedrept Wednesday, 03 February 2010 Vali Slavu 1159
138 Obosit, în patul conjugal Monday, 01 February 2010 Ioan Toderaşcu 1175
139 Eurovision... cu cântec Tuesday, 26 January 2010 Vali Slavu 1033
140 Indestructibili Monday, 25 January 2010 Vali Slavu 998
141 Unde duce poezia Thursday, 21 January 2010 Ioan Toderaşcu 1155
142 Urlătura câinelui (epigrama fara rima) Wednesday, 20 January 2010 Al.-Stănciulescu Bârda 1021
143 E pur si muove! Sunday, 17 January 2010 Vali Slavu 1054
144 Cu soţia, la o prezentare de modă Saturday, 16 January 2010 Ioan Toderaşcu 1082
145 Conciliere conjugală Thursday, 14 January 2010 Vali Slavu 1169
146 Sex Wednesday, 13 January 2010 Marcel M. Pascu 1027
147 Spor la lucru! (Sau lucru cu spor... de zonă defavorizată) Wednesday, 13 January 2010 Vali Slavu 1090
148 Pudoare Wednesday, 13 January 2010 Ioan Toderaşcu 1107
149 Pământul rămas moştenire Monday, 11 January 2010 Ioan Toderaşcu 1207
150 Vacă nebună Saturday, 09 January 2010 Ioan Toderaşcu 1407
 
« StartPrev1234567NextEnd »
Page 6 of 7

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 321 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou