Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 diviziunea muncii Sunday, 14 March 2010 adrian mihai 1457
127 urare Sunday, 14 March 2010 adrian mihai 1188
128 Delicateţe Thursday, 11 March 2010 Ioan Toderaşcu 1434
129 Vise pentru viitor Tuesday, 09 March 2010 Vali Slavu 1128
130 Epigrame Ica Ungureanu Sunday, 07 March 2010 Radulescu Marian 1578
131 Forţând norocul Sunday, 28 February 2010 Vali Slavu 1087
132 La matrimoniale Wednesday, 24 February 2010 Vali Slavu 1195
133 Vis de cofetar Monday, 22 February 2010 Vali Slavu 1151
134 Mama soacră se simte foarte rău Thursday, 18 February 2010 Ioan Toderaşcu 1282
135 Ipohondrul Wednesday, 17 February 2010 Vali Slavu 2831
136 Ileana Cosânzeana Sunday, 14 February 2010 Vali Slavu 1446
137 Iarna, în apartament Wednesday, 10 February 2010 Ioan Toderaşcu 1157
138 Ineficienţa muncii în grup Saturday, 06 February 2010 Vali Slavu 1164
139 Acuzat pe nedrept Wednesday, 03 February 2010 Vali Slavu 1242
140 Obosit, în patul conjugal Monday, 01 February 2010 Ioan Toderaşcu 1237
141 Eurovision... cu cântec Tuesday, 26 January 2010 Vali Slavu 1099
142 Indestructibili Monday, 25 January 2010 Vali Slavu 1061
143 Unde duce poezia Thursday, 21 January 2010 Ioan Toderaşcu 1217
144 Urlătura câinelui (epigrama fara rima) Wednesday, 20 January 2010 Al.-Stănciulescu Bârda 1082
145 E pur si muove! Sunday, 17 January 2010 Vali Slavu 1122
146 Cu soţia, la o prezentare de modă Saturday, 16 January 2010 Ioan Toderaşcu 1160
147 Conciliere conjugală Thursday, 14 January 2010 Vali Slavu 1234
148 Sex Wednesday, 13 January 2010 Marcel M. Pascu 1093
149 Spor la lucru! (Sau lucru cu spor... de zonă defavorizată) Wednesday, 13 January 2010 Vali Slavu 1148
150 Pudoare Wednesday, 13 January 2010 Ioan Toderaşcu 1175
 
« StartPrev1234567NextEnd »
Page 6 of 7

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 439 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 212 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou