Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
26 Epigrame Monday, 03 February 2014 columbus 1650
27 In patru ite Wednesday, 29 January 2014 columbus 1543
28 DR. CORNELIA PĂUN : EPIGRAME Thursday, 02 January 2014 CORNELIA PĂUN HEINZEL 1690
29 Ioan Şiman: Epigrame Sunday, 22 December 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1214
30 Gelu Dragoș: Dragomir spune că Steaua n-are lichidităţi Friday, 11 October 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1289
31 Melania Rusu Caragioiu: Epigrame (din grupajul ,,PLIN DE SINE CA BALONUL DE AER”) Thursday, 01 August 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1308
32 Vasile Ţincaş: EPIGRAME Friday, 14 June 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1228
33 Epigrame de TOMA GROSS ROCNEANU Tuesday, 04 June 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1286
34 Epigrame scrise de Ioan ŞIMAN Tuesday, 04 June 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1170
35 EPIGRAME DE NISTOR I. BUD Tuesday, 04 June 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1201
36 Eugen Albu: Festivalului naţional „Eterna epigramă” Thursday, 30 May 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1292
37 Vă propunem un epigramist – Mircea Pop Buzeşti - Clubul „Spinul” Baia Mare Thursday, 17 January 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1160
38 Vali Slavu - fabule şi epigrame Thursday, 17 January 2013 Ştefan Doru Dăncuş 1271
39 George Corbu: EPIGRAME (grupaj primit de la Gelu Dragoș) Thursday, 27 December 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1489
40 Alean Friday, 21 December 2012 ana also 1898
41 Unui amic"nostalgic"... Wednesday, 12 December 2012 ana also 1339
42 Vasile Țincaș: Epigrame Thursday, 06 December 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1177
43 Dilema... Monday, 29 October 2012 ana also 1663
44 Gelu Dragoş: Prof. IOAN ŞIMAN, preşedintele Clubului „Spinul” are cuvântul! Friday, 17 August 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1219
45 Gelu Dragoş: EPIGRAMISTA MARIA BERCIU SE PREZINTĂ ! Thursday, 16 August 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1462
46 Ioan Şiman: Epigrame Saturday, 28 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1216
47 Mircea Micle: Epigrame Saturday, 28 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1253
48 Maria Berciu: Epigrame Saturday, 28 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1055
49 Nistor Bud: Epigrame (material primit de la Gelu Dragoş) Sunday, 22 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1102
50 Alexandru OBLU: ELITELE CU PAPION VERSUS „POPOR PATIBULAR” Friday, 13 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 970
 
« StartPrev123456NextEnd »
Page 2 of 6

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 301 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou