Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
51 Vasile Țincaș: Epigrame Thursday, 06 December 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1457
52 Dilema... Monday, 29 October 2012 ana also 1907
53 Gelu Dragoş: Prof. IOAN ŞIMAN, preşedintele Clubului „Spinul” are cuvântul! Friday, 17 August 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1445
54 Gelu Dragoş: EPIGRAMISTA MARIA BERCIU SE PREZINTĂ ! Thursday, 16 August 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1773
55 Ioan Şiman: Epigrame Saturday, 28 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1481
56 Mircea Micle: Epigrame Saturday, 28 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1509
57 Maria Berciu: Epigrame Saturday, 28 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1275
58 Nistor Bud: Epigrame (material primit de la Gelu Dragoş) Sunday, 22 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1332
59 Alexandru OBLU: ELITELE CU PAPION VERSUS „POPOR PATIBULAR” Friday, 13 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1187
60 Gelu Dragoş: Epigrame de Ziua Naţională a Statelor Unite ale Americii Monday, 09 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1166
61 Miresu Mare unde primar este inca(mai "mere" o tura)..d-ul Pruna Thursday, 14 June 2012 ana also 1386
62 Sotia prietenului ... Wednesday, 13 June 2012 ana also 1495
63 Estivala Wednesday, 30 May 2012 ana also 1430
64 Unui ...'chefliu" Sunday, 27 May 2012 ana also 1179
65 Unei dive..."fabricata" Sunday, 27 May 2012 ana also 1010
66 MIHAI HORGA, Roman: DECAR DE EPIGRAME Wednesday, 02 May 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1474
67 Clubul epigramiştilor băimăreni „SPINUL” se prezintă (primit de la Gelu Dragoş) Saturday, 21 April 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1269
68 BOGDAN STOIAN: Epigrame Thursday, 19 April 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1762
69 Unor...(viitoare) soacre Monday, 16 April 2012 ana also 1291
70 Uneia ( nemultumite) ..."trecute" Monday, 20 February 2012 ana also 1389
71 Gelu Dragoş: Trăim sub semnul şi anatema lui Caragiale... Sunday, 12 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1336
72 George Filip: cinstea singurel mi-o port,/ n-o cerşesc la niciun cort! Tuesday, 07 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 4077
73 Iulian COZA: Eminescu, răsucindu-se în mormânt ... (primit de la Gelu Dragoş) Tuesday, 07 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1200
74 Alice Georgiana Paruschi: MAMA LUI ŞTEFAN CEL BUGETAR... (primit de la Gelu Dragoş) Sunday, 05 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1354
75 Gheorghe Vicol - Epigrame Saturday, 04 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1064
 
« StartPrev1234567NextEnd »
Page 3 of 7

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 601 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 384 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou