Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
76 Unui epigramist din Miresul Mare unde primar este d l Pruna Friday, 02 December 2011 ana also 840
77 cinismul unui ginere Wednesday, 30 November 2011 ana also 854
78 De unde-atâta…energie?! Wednesday, 30 November 2011 Ştefan Doru Dăncuş 877
79 Unui epigramist cu podaba capilara"modesta"(doar "periferica") Wednesday, 30 November 2011 ana also 657
80 'Sinteticul sentiment"al mosului Sunday, 27 November 2011 ana also 791
81 EPIGRAME (2) - primit de la George Roca Sunday, 20 November 2011 Ştefan Doru Dăncuş 792
82 Epigrame (primite de la Gelu Dragoş) Saturday, 19 November 2011 Ştefan Doru Dăncuş 776
83 Pupaza Tuesday, 15 November 2011 ana also 1049
84 Activitate parlamentara Friday, 21 October 2011 ana also 764
85 Subiectul "şpagă" (epigramă scrisă de Gheorghe Luchian D'Aquilla) Tuesday, 27 September 2011 Ştefan Doru Dăncuş 754
86 Unuia care da spaga pt obtinerea permisului de coducere Monday, 08 August 2011 ana also 935
87 Sens Wednesday, 03 August 2011 ana also 1171
88 Interes...senatorial Saturday, 30 July 2011 ana also 1081
89 Democratie... Friday, 29 July 2011 ana also 1151
90 Boul Thursday, 28 July 2011 ana also 1238
91 Festivalul de epigrame “Fersigana”, ediţia a VII-a FERSIG Monday, 25 July 2011 Gelu Dragoş 724
92 Varză de Bruxelles (II) - Jurnal paranormal - Belgia & Olanda Thursday, 14 July 2011 Sergiu Gabureac 958
93 CE AM FOST ŞI CE-AM AJUNS Sunday, 06 March 2011 Alex Vâlcu 1558
94 IUBITA MEA Sunday, 12 December 2010 Alex Vâlcu 1663
95 A TREISPREZECEA ANIVERSARE A EDITURII "AMURG SENTIMENTAL" Saturday, 11 December 2010 Alex Vâlcu 1655
96 LA POTLOGI Monday, 06 December 2010 Alex Vâlcu 1196
97 EPIGRAME SCRISE LA PUCIOASA Monday, 15 November 2010 Alex Vâlcu 1429
98 Extraordinar! George Roca: FABULE ŞI PARODII Wednesday, 08 September 2010 Ştefan Doru Dăncuş 1184
99 EPIGRAME de Gelu Dragoş Thursday, 19 August 2010 Gelu Dragoş 1168
100 Comportament reformist Thursday, 19 August 2010 Gelu Dragoş 993
 
« StartPrev123456NextEnd »
Page 4 of 6

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 268 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou