Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
76 Asinul Friday, 03 February 2012 ana also 1365
77 Gheorghe VICOL - FABULE Monday, 30 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1158
78 Gheorghe VICOL - FABULE Monday, 23 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1102
79 Boasca Friday, 20 January 2012 ana also 1397
80 Cristian Laurenţiu: 112 DE RIT NOU Wednesday, 18 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1010
81 Pui de(un)...somn Tuesday, 17 January 2012 ana also 1165
82 Gheorghe VICOL: ŞORICELUL (fabulă) Monday, 16 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1135
83 GRIJI… - culese de Gelu Dragoş Wednesday, 11 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1238
84 Gheorghe VICOL - EPIGRAME Friday, 06 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1173
85 Gheorghe VICOL - EPIGRAME Thursday, 05 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1555
86 Genţiana GROZA: RĂVAŞE DE CRĂCIUN 2011 Wednesday, 28 December 2011 Ştefan Doru Dăncuş 1089
87 Unui epigramist din Miresul Mare unde primar este d l Pruna Friday, 02 December 2011 ana also 1135
88 cinismul unui ginere Wednesday, 30 November 2011 ana also 1201
89 De unde-atâta…energie?! Wednesday, 30 November 2011 Ştefan Doru Dăncuş 1209
90 Unui epigramist cu podaba capilara"modesta"(doar "periferica") Wednesday, 30 November 2011 ana also 896
91 'Sinteticul sentiment"al mosului Sunday, 27 November 2011 ana also 1146
92 EPIGRAME (2) - primit de la George Roca Sunday, 20 November 2011 Ştefan Doru Dăncuş 1120
93 Epigrame (primite de la Gelu Dragoş) Saturday, 19 November 2011 Ştefan Doru Dăncuş 1092
94 Pupaza Tuesday, 15 November 2011 ana also 1362
95 Activitate parlamentara Friday, 21 October 2011 ana also 992
96 Subiectul "şpagă" (epigramă scrisă de Gheorghe Luchian D'Aquilla) Tuesday, 27 September 2011 Ştefan Doru Dăncuş 1047
97 Unuia care da spaga pt obtinerea permisului de coducere Monday, 08 August 2011 ana also 1193
98 Sens Wednesday, 03 August 2011 ana also 1584
99 Interes...senatorial Saturday, 30 July 2011 ana also 1463
100 Democratie... Friday, 29 July 2011 ana also 1451
 
« StartPrev1234567NextEnd »
Page 4 of 7

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 565 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 384 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou