Home Poezie
POEZIE
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
151 george FILIP: GLORIA…ÎN TRAVESTI Friday, 08 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 299
152 george FILIP: POEME Thursday, 07 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 39
153 george FILIP: LACRIMI FALSE… Wednesday, 06 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 39
154 MIRCEA DORIN ISTRATE: PURTĂTORI DE VIS Wednesday, 06 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 37
155 MIRCEA DORIN ISTRATE: Poeme Tuesday, 05 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 56
156 george FILIP: STEJARII SÂNGELUI Sunday, 03 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 50
157 GENȚIANA GROZA: DORULE, UNDE ALERGI? Sunday, 03 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 446
158 MIRCEA DORIN ISTRATE: RUGĂ LA MĂRITRUL NOSTRU Sunday, 03 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 45
159 MIRCEA DORIN ISTRATE: VĂ LAS AICI CU TOT ȘI TOATE Saturday, 02 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 49
160 DOMINIC DIAMANT: E R O U L Friday, 01 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 486
161 MIRCEA DORIN ISTRATE: REGRETE-AMARE Friday, 01 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 49
162 MIRCEA DORIN ISTRATE: CĂTRE VEGHETORI, O RUGĂ Wednesday, 30 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 46
163 Flori CRISTEA: IUBIRE POETICĂ Tuesday, 29 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 99
164 george FILIP: ECOU DIN ARARAT Tuesday, 29 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 51
165 MIRCEA DORIN ISTRATE: EU SUNT Tuesday, 29 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 50
166 CONSTANTIN MÎNDRUȚĂ: PLÂNG Monday, 28 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 168
167 MIRCEA DORIN ISTRATE: IMNUL TINERILOR ABSOLVENȚI Monday, 28 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 53
168 MIRCEA DORIN ISTRATE: IERTAȚI-MI CLIPA RĂTĂCIRII Sunday, 27 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 51
169 DOMINIC DIAMANT: C O Ş M A R Saturday, 26 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 60
170 MIRCEA DORIN ISTRATE: ÎNGÂNATĂ RUGĂ Saturday, 26 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 51
171 george FILIP: ŞAPTE SFATURI Friday, 25 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 46
172 MIRCEA DORIN ISTRATE: TU CUI MĂ LAȘI ? Friday, 25 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 55
173 GENȚIANA GROZA: TANKA Wednesday, 23 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 75
174 george FILIP: UNIREA NEAMULUI Wednesday, 23 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 60
175 CONSTANTIN MÎNDRUȚĂ: CÂND UN FRATE MOARE Tuesday, 22 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 143
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 7 of 254

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 274 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 463 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou