Home Poezie
POEZIE
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
201 Mircea Dorin ISTRATE: LUMEA POVEȘTILOR Friday, 25 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 99
202 Mircea Dorin ISTRATE: HOȚI PRIN RAIUL PĂMÂNTESC Thursday, 24 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 116
203 Genţiana GROZA: Dimineața în tanka/ Morning in tanka Thursday, 24 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 125
204 george FILIP: PÂINEA NOASTRĂ... Wednesday, 23 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 114
205 Constantin Mîndruţă: Răbdarea măgarului Wednesday, 23 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 107
206 Mircea Dorin ISTRATE: Poeme Tuesday, 22 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 111
207 Constantin Mîndruţă: Poeme Tuesday, 22 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 105
208 Mircea Dorin ISTRATE: CHEMÂNDU-MI VOIEVOZII Monday, 21 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 129
209 Mircea Dorin ISTRATE: TE SCOALĂ SFÂNTĂ ȚARĂ Sunday, 20 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 92
210 Mircea Dorin ISTRATE: EU SUNT UN OM DE ȚARĂ Saturday, 19 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 130
211 Melania Rusu Caragioioiu: REPLICA MEA ÎNDRĂZNEAȚĂ/ PICĂ PREA DE DIMINEAȚĂ Saturday, 19 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 121
212 Ștefan Doru Dăncuș: era acolo cu mine Friday, 18 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 117
213 Mircea Dorin ISTRATE: Poeme Thursday, 17 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 98
214 Cornelia CHIFU: CÂNTEC DE LEAGĂN PENTRU ABI (POEZII PENTRU COPII) 1 Wednesday, 16 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 117
215 Melania Rusu Caragioioiu: DE PLICTISEALĂ Wednesday, 16 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 88
216 george FILIP: Poeme Tuesday, 15 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 108
217 Titina NICA ŢENE: POEZII DE SEZON Monday, 14 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 137
218 Mircea Dorin ISTRATE: ÎNDOIELI Monday, 14 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 115
219 george FILIP: CÂNTEC NUCLEAR DE LEAGĂN Sunday, 13 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 117
220 Mircea Dorin ISTRATE: E LUMEA ÎN SCHIMBARE Sunday, 13 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 175
221 Mircea Dorin ISTRATE: DEZLEGÂND MISTERE SFINTE Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 114
222 george FILIP: VIS REGAL Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 110
223 Mircea Dorin ISTRATE: Poeme Friday, 11 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 141
224 Genţiana GROZA: TANKA ÎN GUSTAR Friday, 11 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 145
225 Georgeta BLENDEA ZAMFIR: MAGIA IERNII (POEME) Thursday, 10 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 93
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 9 of 207

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 327 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 212 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou