Home Poezie
POEZIE
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
5076 Nu ti-am mai scris de demult Sunday, 02 May 2010 Calin Abrahamfi 1049
5077 colind de primăvară Saturday, 01 May 2010 adrian mihai 1039
5078 Renaştere Friday, 30 April 2010 Liviu-Ioan Mureşan 1346
5079 împăcare Friday, 30 April 2010 george ionita 1031
5080 Două poeme (2) Friday, 30 April 2010 Adrian Botez 950
5081 Versuri de Marina Angela Glodici Friday, 30 April 2010 Marina Glodici 1117
5082 luau drumul marakechului Thursday, 29 April 2010 sorin lucaci 1038
5083 Copii fără înger Wednesday, 28 April 2010 Adrian Botez 1477
5084 Incoerenta existenţă I - Prea târziu Wednesday, 28 April 2010 Cezar C. Viziniuck 1071
5085 în numele lucrurilor Saturday, 24 April 2010 rodica brad pauna 1247
5086 Creatura ce trăieşte în tine Saturday, 24 April 2010 Cezar C. Viziniuck 1083
5087 iată... omul Saturday, 24 April 2010 oriunde 1335
5088 Chemarea acasă Thursday, 22 April 2010 Llelu Nicolae Vălăreanu(Sârbu) 1547
5089 dublu sens Thursday, 22 April 2010 oriunde 1390
5090 mostra de curaj Wednesday, 21 April 2010 sorin lucaci 1153
5091 lipsa de explicații Wednesday, 21 April 2010 oriunde 1350
5092 În noaptea rămasă mută Tuesday, 20 April 2010 Llelu Nicolae Vălăreanu(Sârbu) 1378
5093 semnături Monday, 19 April 2010 oriunde 1172
5094 sfîrșitul poveștilor Friday, 16 April 2010 Leonard Ancuta 1399
5095 Domnului B. I. Wednesday, 14 April 2010 639
5096 Pe drumuri uitate Wednesday, 14 April 2010 Nică Lavinia Maria 603
5097 Dincolo e focul Wednesday, 14 April 2010 Llelu Nicolae Vălăreanu(Sârbu) 1416
5098 gri cotidian Tuesday, 13 April 2010 oriunde 1196
5099 pierdere Tuesday, 13 April 2010 oriunde 1245
5100 Jocul de-a viaţa Monday, 12 April 2010 George Vaiman 1242
 
« StartPrev201202203204205206207208209210NextEnd »
Page 204 of 223

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 700 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou