Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Saturday, 24 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 11
2 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 22 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 13
3 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE (8): „PREMIUL NOBEL PENTRU LITERATURĂ” (PAMFLET) Wednesday, 21 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 12
4 Constantin Ciubotaru: Singur printre alte sute de ”SINGURI” Tuesday, 20 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 17
5 George ANCA: MANTRA EMINESCU (2) Sunday, 18 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 18
6 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (111) – REPLICI LA REPLICI Thursday, 15 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 19
7 Ion Nelu Părăianu: Permisia Monday, 29 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 41
8 Dominic Diamant: ADEMENIRILE Nopții - 2 (alte şi alte însemnări) Saturday, 27 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 53
9 Puiu Răducan: Bestia neagră Tuesday, 23 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 45
10 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (109) – CUM DEVII MILIONAR Thursday, 18 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 43
11 Eugen Evu: POST EPISTOLARIUM et LACRIMARIUM La DENSUSv. Napo LEON SAVESCU Monday, 15 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
12 Eugen Evu: Proză foarte scurtă Tuesday, 09 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 52
13 George ANCA: PĂGUBOŞI O DATĂ (2) Tuesday, 09 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 47
14 George ANCA: PĂGUBOŞI O DATĂ (3) Monday, 08 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 51
15 Dorina Măgărin: Liniştea din largul mării sau Dincolo de Maranatha Friday, 05 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 110
16 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (108) – PAUZA DE CEAI Friday, 05 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 49
17 Mihaela Gheorghiu: Prea multe măşti Thursday, 04 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 70
18 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 01 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 43
19 Marian Pătrașcu: PE CINE NU LAȘI SĂ MOARĂ…* Saturday, 29 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 63
20 Marian Pătrașcu: MINUNEA* Saturday, 29 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 56
21 Ion GOCIU: LA UMBRA UNUI FAG ROTAT Wednesday, 26 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 63
22 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – TELEFON LA PSIHIATRIE Monday, 24 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 57
23 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 17 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 82
24 Ion GOCIU: UN PAŞTE DIN COPILĂRIE Sunday, 16 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 72
25 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 80
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 52

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 333 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou