Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
101 Dominic Diamant: O IDEE NEMURITOARE Tuesday, 29 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 196
102 Roni CĂCIULARU: CHESTIA CU PAC, MAC ŞI TAC! (DICTEU) Sunday, 27 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 185
103 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (91) – EXTRAORDINAR Sunday, 27 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 160
104 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII –2 (fragment) Wednesday, 23 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 230
105 Angela Burtea: NOIEMBRIE Monday, 21 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 189
106 Angela Burtea: Proză scurtă Monday, 21 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 217
107 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (90) – NOAPTEA CEA MAI SCURTĂ Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 234
108 Roni CĂCIULARU: CUVINTE DESPRE LEONARD COHEN Monday, 14 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 255
109 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII – 2 Thursday, 10 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 205
110 Mihaela MIHAI: COGITO ERGO SUM: OUĂLE Thursday, 10 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 196
111 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE: „SECETA A UCIS ORICE BOARE DE VÂNT” Wednesday, 09 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 208
112 Roni CĂCIULARU: UNDEVA, ÎNTR-O CAFENEA (MOMENT) Monday, 07 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 238
113 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (89) – CODUL ONOAREI Monday, 07 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 271
114 Gheorghe Andrei NEAGU: LICHEAUA Friday, 04 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 303
115 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (88) – SFATURI PENTRU ÎNCEPĂTORI Thursday, 27 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 251
116 Liliana Gabroveanu: Secvenţe Monday, 24 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 388
117 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (53) – LUMEA ÎN INDIGO Thursday, 20 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 274
118 Gheorghe Andrei NEAGU: GENERALUL ŞI BICLA Tuesday, 11 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 348
119 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (41) – ANASTOMOZA Sunday, 09 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 286
120 Adolescent bogat, adolescent sărac Saturday, 08 October 2016 DR. CORNELIA PAUN HEINZEL 360
121 GRIGORIE M. CROITORU: POPAS DE NOAPTE PE MALUL OLTEȚULUI Wednesday, 05 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 317
122 ## Wednesday, 05 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 183
123 Madeleine DAVIDSOHN: ÎNGHEŢATĂ CU GUST AMAR – (FRAGMENT) TOTUL DESPRE RENATA Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 355
124 George GOLDAMMER: BANCA AMINTIRILOR (14) - TOAMNA TÂRZIE Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 369
125 Gheorghe Andrei NEAGU: TATUAJUL Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 245
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 5 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 415 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou