Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
101 Adolescent bogat, adolescent sărac Saturday, 08 October 2016 DR. CORNELIA PAUN HEINZEL 293
102 GRIGORIE M. CROITORU: POPAS DE NOAPTE PE MALUL OLTEȚULUI Wednesday, 05 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 275
103 ## Wednesday, 05 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 145
104 Madeleine DAVIDSOHN: ÎNGHEŢATĂ CU GUST AMAR – (FRAGMENT) TOTUL DESPRE RENATA Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 293
105 George GOLDAMMER: BANCA AMINTIRILOR (14) - TOAMNA TÂRZIE Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 315
106 Gheorghe Andrei NEAGU: TATUAJUL Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 209
107 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (59) –ÎN FIREA LUCRURILOR Friday, 23 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 237
108 Ela Nicolau: Prin glodul destinului (fragment) Thursday, 22 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 259
109 Gheorghe Răducan: Adam și .... Eva Wednesday, 21 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 185
110 Roni CĂCIULARU: LASĂ-MI TOAMNĂ POMII VERZI ! Monday, 19 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 210
111 Gheorghe Andrei NEAGU: SALAMANDRA Monday, 19 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 199
112 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Umblând pe-aici" Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 262
113 Gheorghe Andrei NEAGU: BALUL TINERETULUI Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 208
114 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (87) – NU SPUNEŢI LA NIMENI! Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 225
115 Roni CĂCIULARU: CA LA TEATRU, MADAM ! Thursday, 08 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 189
116 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Tuesday, 06 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 244
117 LEGENDA URSULEŢULUI BRAŞOVEAN Friday, 02 September 2016 DR. CORNELIA PĂUN HEINZEL 301
118 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Umblând pe-aici" Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 312
119 Anghel Zamfir Dan: O legendă nordică a iubirii Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 349
120 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (86) – LA PRIMA OCAZIE Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 303
121 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Wednesday, 24 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 374
122 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (85) –SINCERE FELICITĂRI Tuesday, 23 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 226
123 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (84) –PROGRESELE MEDICINEI ESTETICE Thursday, 18 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 456
124 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (83) –CAMERA REZERVATĂ LA LONDRA Monday, 08 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 334
125 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (83) –CAMERA REZERVATĂ LA LONDRA Monday, 08 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 215
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 5 of 52

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 315 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou