Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
101 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - UN CURCUBEU AL DEMOCRAŢIEI Sunday, 05 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 422
102 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU MAMELE NOASTRE IN MEMORIAM Saturday, 04 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 451
103 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - TOATĂ LUMEA CÂŞTIGĂ Friday, 03 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 502
104 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 26 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 442
105 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (101) - LEACURI PENTRU RĂCEALĂ Tuesday, 21 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 440
106 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (100) - REŢETE DE UMOR Saturday, 18 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 468
107 Zoltan TERNER: VIAŢA ÎN FRAGMENTE Friday, 17 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 498
108 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (99) – BANCNOTA DE UN MILION Sunday, 05 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 510
109 Ania Dana Cazan: BANAL Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 549
110 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (20) - SĂNĂTATE ŞI NOROC Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 507
111 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman II) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 494
112 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 496
113 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (98) – DĂ-MI REPEDE RESTUL Friday, 27 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 494
114 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII – 2 Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 522
115 Gheorghe Răducan: Cartierul ascuns Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 437
116 Sergiu GĂBUREAC: CIRCUL DIN DEAL Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 492
117 Gheorghe Andrei NEAGU: NEDUMERIREA Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 480
118 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (97) –CLUBURI EXCLUSIVE Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 468
119 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (96) – STRICT CONFIDENŢIAL Tuesday, 10 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 380
120 Ştefania OPROESCU: TABLOURI: FEMEIA CU BATIC Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 524
121 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (95) – ŞEDINŢA LOCATARILOR Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 459
122 George GOLDAMMER: BANCA AMINTIRILOR (15) PĂRINŢII Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 381
123 Ion DOBREANU: CÂND A RIDICAT ROMAN VODĂ CETATE DE SCAUN, ACOLO UNDE MOLDOVA SE VARSĂ ÎN SIRET Monday, 02 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 501
124 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 29 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 495
125 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (94) – BUCUROŞI DE OASPEŢI Thursday, 22 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 474
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 5 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 329 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou