Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE: „ÎN FIECARE ZI MI-E DOR DE MINE, SAU CUM SE PREPARĂ SILVOIŢUL!” Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 514
127 Adina DUMITRESCU: CARAREA DINTRE SECOLE Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 396
128 Hedi Simon: Prietenii Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 360
129 Dominic Diamant: R E V E L A Ţ I A Sunday, 11 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 456
130 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (92) – CUM SE ORGANIZEAZĂ O SERATĂ Saturday, 10 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 448
131 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Friday, 02 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 614
132 Gheorghe Răducan: Peronul părăsit Thursday, 01 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 452
133 Dominic Diamant: O IDEE NEMURITOARE Tuesday, 29 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 533
134 Roni CĂCIULARU: CHESTIA CU PAC, MAC ŞI TAC! (DICTEU) Sunday, 27 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 515
135 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (91) – EXTRAORDINAR Sunday, 27 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 404
136 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII –2 (fragment) Wednesday, 23 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 522
137 Angela Burtea: NOIEMBRIE Monday, 21 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 473
138 Angela Burtea: Proză scurtă Monday, 21 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 575
139 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (90) – NOAPTEA CEA MAI SCURTĂ Thursday, 17 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 594
140 Roni CĂCIULARU: CUVINTE DESPRE LEONARD COHEN Monday, 14 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 814
141 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII – 2 Thursday, 10 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 457
142 Mihaela MIHAI: COGITO ERGO SUM: OUĂLE Thursday, 10 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 408
143 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE: „SECETA A UCIS ORICE BOARE DE VÂNT” Wednesday, 09 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 504
144 Roni CĂCIULARU: UNDEVA, ÎNTR-O CAFENEA (MOMENT) Monday, 07 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 635
145 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (89) – CODUL ONOAREI Monday, 07 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 562
146 Gheorghe Andrei NEAGU: LICHEAUA Friday, 04 November 2016 Ştefan Doru Dăncuş 590
147 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (88) – SFATURI PENTRU ÎNCEPĂTORI Thursday, 27 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 573
148 Liliana Gabroveanu: Secvenţe Monday, 24 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 818
149 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (53) – LUMEA ÎN INDIGO Thursday, 20 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 490
150 Gheorghe Andrei NEAGU: GENERALUL ŞI BICLA Tuesday, 11 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 646
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 6 of 54

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 217 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 279 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou