Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (59) –ÎN FIREA LUCRURILOR Friday, 23 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 268
127 Ela Nicolau: Prin glodul destinului (fragment) Thursday, 22 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 285
128 Gheorghe Răducan: Adam și .... Eva Wednesday, 21 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 218
129 Roni CĂCIULARU: LASĂ-MI TOAMNĂ POMII VERZI ! Monday, 19 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 246
130 Gheorghe Andrei NEAGU: SALAMANDRA Monday, 19 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 230
131 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Umblând pe-aici" Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 304
132 Gheorghe Andrei NEAGU: BALUL TINERETULUI Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 242
133 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (87) – NU SPUNEŢI LA NIMENI! Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 247
134 Roni CĂCIULARU: CA LA TEATRU, MADAM ! Thursday, 08 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 228
135 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Tuesday, 06 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 279
136 LEGENDA URSULEŢULUI BRAŞOVEAN Friday, 02 September 2016 DR. CORNELIA PĂUN HEINZEL 339
137 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Umblând pe-aici" Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 352
138 Anghel Zamfir Dan: O legendă nordică a iubirii Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 374
139 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (86) – LA PRIMA OCAZIE Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 360
140 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Wednesday, 24 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 439
141 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (85) –SINCERE FELICITĂRI Tuesday, 23 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 263
142 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (84) –PROGRESELE MEDICINEI ESTETICE Thursday, 18 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 488
143 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (83) –CAMERA REZERVATĂ LA LONDRA Monday, 08 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 424
144 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (83) –CAMERA REZERVATĂ LA LONDRA Monday, 08 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 264
145 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (82) – ZODIA LEULUI Tuesday, 26 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 290
146 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Manual de gesturi inutile" Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 559
147 Adrian Botez: OFIŢERUL Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 270
148 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (81) – FOC LA DELICATESE Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 253
149 Dominic Diamant: E T E R N I T A T E P E P Â I N E Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 233
150 x Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 289
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 6 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 319 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou