Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (82) – ZODIA LEULUI Tuesday, 26 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 238
127 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Manual de gesturi inutile" Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 520
128 Adrian Botez: OFIŢERUL Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 239
129 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (81) – FOC LA DELICATESE Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 217
130 Dominic Diamant: E T E R N I T A T E P E P Â I N E Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 196
131 x Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 244
132 Ştefan Doru Dăncuş: Din volumul "Manual de gesturi inutile" Sunday, 03 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 452
133 Constantin Mîndruţă: DRAGOSTE TÂRZIE Thursday, 23 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 236
134 Mihai Cotea: Butaforicele suflete din tot Wednesday, 22 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 468
135 Ivan Lungu: Vacanță de neuitat Monday, 30 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 577
136 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (80) – EXCURSII ORGANIZATE Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 266
137 Elena BUICĂ: ÎNTÂMPLĂRI HAZLII Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 384
138 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (79) – O PROBLEMĂ Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 381
139 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Friday, 27 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 494
140 Liviu JIANU: MONOLOGUL MĂGARULUI LUI BURIDAN… Thursday, 26 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 247
141 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (78) – ZBOR AUSTRAL Wednesday, 25 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 263
142 Florentin SMARANDACHE: EXPEDIŢIE ÎN ANTACTICA (6) – CRĂCIUN ÎN ANTARCTICA Wednesday, 18 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 339
143 Eugen Evu: Pagini de jurnal Sunday, 15 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 281
144 Liviu JIANU: LECTIE DE PIAN SI ZBOR PENTRU PUIUL DE RANDUNICA Sunday, 15 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 325
145 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (77) – PLICTISEALA MARE Saturday, 14 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 323
146 Gheorghe Andrei NEAGU: MÂNA Friday, 13 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 253
147 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 07 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 262
148 Irina Lucia MIHALCA: UN VAL PLESNEŞTE-N NOAPTE Friday, 06 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 272
149 Dorina Măgărin: Taine şi incertitudini (2) Thursday, 05 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 219
150 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Thursday, 05 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 692
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 6 of 52

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 317 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou