Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
151 Ştefan Doru Dăncuş: Din volumul "Manual de gesturi inutile" Sunday, 03 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 532
152 Constantin Mîndruţă: DRAGOSTE TÂRZIE Thursday, 23 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 274
153 Mihai Cotea: Butaforicele suflete din tot Wednesday, 22 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 515
154 Ivan Lungu: Vacanță de neuitat Monday, 30 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 692
155 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (80) – EXCURSII ORGANIZATE Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 320
156 Elena BUICĂ: ÎNTÂMPLĂRI HAZLII Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 483
157 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (79) – O PROBLEMĂ Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 489
158 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Friday, 27 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 632
159 Liviu JIANU: MONOLOGUL MĂGARULUI LUI BURIDAN… Thursday, 26 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 291
160 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (78) – ZBOR AUSTRAL Wednesday, 25 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 325
161 Florentin SMARANDACHE: EXPEDIŢIE ÎN ANTACTICA (6) – CRĂCIUN ÎN ANTARCTICA Wednesday, 18 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 429
162 Eugen Evu: Pagini de jurnal Sunday, 15 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 342
163 Liviu JIANU: LECTIE DE PIAN SI ZBOR PENTRU PUIUL DE RANDUNICA Sunday, 15 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 407
164 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (77) – PLICTISEALA MARE Saturday, 14 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 376
165 Gheorghe Andrei NEAGU: MÂNA Friday, 13 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 303
166 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 07 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 333
167 Irina Lucia MIHALCA: UN VAL PLESNEŞTE-N NOAPTE Friday, 06 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 339
168 Dorina Măgărin: Taine şi incertitudini (2) Thursday, 05 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 249
169 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Thursday, 05 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 744
170 Irina Lucia MIHALCA: FATA DIN VIS Thursday, 05 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 382
171 Florentin SMARANDACHE: EXPEDIŢIE ÎN ANTARCTICA (5) – CUCERIND ANTARCTICA Wednesday, 04 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 348
172 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (75) – CULTURALĂ Wednesday, 04 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 188
173 Dorina Măgărin: Casa fără suflet Saturday, 30 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 511
174 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Thursday, 28 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1254
175 Ioan CÂRJA: ÎN ARŞIŢA PRIMĂVERII TIMPURII (NUVELĂ) - PARTEA A TREIA Tuesday, 26 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1276
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 7 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 431 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou