Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
151 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Umblând pe-aici" Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 471
152 Gheorghe Andrei NEAGU: BALUL TINERETULUI Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 431
153 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (87) – NU SPUNEŢI LA NIMENI! Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 376
154 Roni CĂCIULARU: CA LA TEATRU, MADAM ! Thursday, 08 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 369
155 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Tuesday, 06 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 436
156 LEGENDA URSULEŢULUI BRAŞOVEAN Friday, 02 September 2016 DR. CORNELIA PĂUN HEINZEL 532
157 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Umblând pe-aici" Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 496
158 Anghel Zamfir Dan: O legendă nordică a iubirii Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 535
159 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (86) – LA PRIMA OCAZIE Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 553
160 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Wednesday, 24 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 657
161 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (85) –SINCERE FELICITĂRI Tuesday, 23 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 479
162 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (84) –PROGRESELE MEDICINEI ESTETICE Thursday, 18 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 629
163 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (83) –CAMERA REZERVATĂ LA LONDRA Monday, 08 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 708
164 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (83) –CAMERA REZERVATĂ LA LONDRA Monday, 08 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 439
165 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (82) – ZODIA LEULUI Tuesday, 26 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 457
166 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Manual de gesturi inutile" Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 700
167 Adrian Botez: OFIŢERUL Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 410
168 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (81) – FOC LA DELICATESE Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 423
169 Dominic Diamant: E T E R N I T A T E P E P Â I N E Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 382
170 x Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 480
171 Ştefan Doru Dăncuş: Din volumul "Manual de gesturi inutile" Sunday, 03 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 787
172 Constantin Mîndruţă: DRAGOSTE TÂRZIE Thursday, 23 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 443
173 Mihai Cotea: Butaforicele suflete din tot Wednesday, 22 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 705
174 Ivan Lungu: Vacanță de neuitat Monday, 30 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1140
175 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (80) – EXCURSII ORGANIZATE Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 519
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 7 of 54

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 464 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 299 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou