Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
151 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (88) – SFATURI PENTRU ÎNCEPĂTORI Thursday, 27 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 602
152 Liliana Gabroveanu: Secvenţe Monday, 24 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 847
153 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (53) – LUMEA ÎN INDIGO Thursday, 20 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 511
154 Gheorghe Andrei NEAGU: GENERALUL ŞI BICLA Tuesday, 11 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 684
155 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (41) – ANASTOMOZA Sunday, 09 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 643
156 Adolescent bogat, adolescent sărac Saturday, 08 October 2016 DR. CORNELIA PAUN HEINZEL 701
157 GRIGORIE M. CROITORU: POPAS DE NOAPTE PE MALUL OLTEȚULUI Wednesday, 05 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 634
158 ## Wednesday, 05 October 2016 Ştefan Doru Dăncuş 422
159 Madeleine DAVIDSOHN: ÎNGHEŢATĂ CU GUST AMAR – (FRAGMENT) TOTUL DESPRE RENATA Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 677
160 George GOLDAMMER: BANCA AMINTIRILOR (14) - TOAMNA TÂRZIE Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 712
161 Gheorghe Andrei NEAGU: TATUAJUL Saturday, 24 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 467
162 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (59) –ÎN FIREA LUCRURILOR Friday, 23 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 516
163 Ela Nicolau: Prin glodul destinului (fragment) Thursday, 22 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 503
164 Gheorghe Răducan: Adam și .... Eva Wednesday, 21 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 485
165 Roni CĂCIULARU: LASĂ-MI TOAMNĂ POMII VERZI ! Monday, 19 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 496
166 Gheorghe Andrei NEAGU: SALAMANDRA Monday, 19 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 478
167 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Umblând pe-aici" Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 551
168 Gheorghe Andrei NEAGU: BALUL TINERETULUI Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 542
169 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (87) – NU SPUNEŢI LA NIMENI! Tuesday, 13 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 467
170 Roni CĂCIULARU: CA LA TEATRU, MADAM ! Thursday, 08 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 460
171 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Tuesday, 06 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 546
172 LEGENDA URSULEŢULUI BRAŞOVEAN Friday, 02 September 2016 DR. CORNELIA PĂUN HEINZEL 658
173 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Umblând pe-aici" Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 589
174 Anghel Zamfir Dan: O legendă nordică a iubirii Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 641
175 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (86) – LA PRIMA OCAZIE Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 664
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 7 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 374 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 196 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou