Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
151 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (109) – CUM DEVII MILIONAR Thursday, 18 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 997
152 Eugen Evu: POST EPISTOLARIUM et LACRIMARIUM La DENSUSv. Napo LEON SAVESCU Monday, 15 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 1006
153 Eugen Evu: Proză foarte scurtă Tuesday, 09 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 1115
154 George ANCA: PĂGUBOŞI O DATĂ (2) Tuesday, 09 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 932
155 George ANCA: PĂGUBOŞI O DATĂ (3) Monday, 08 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 1286
156 Dorina Măgărin: Liniştea din largul mării sau Dincolo de Maranatha Friday, 05 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 943
157 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (108) – PAUZA DE CEAI Friday, 05 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 917
158 Mihaela Gheorghiu: Prea multe măşti Thursday, 04 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 923
159 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 01 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 557
160 Marian Pătrașcu: PE CINE NU LAȘI SĂ MOARĂ…* Saturday, 29 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 875
161 Marian Pătrașcu: MINUNEA* Saturday, 29 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 802
162 Ion GOCIU: LA UMBRA UNUI FAG ROTAT Wednesday, 26 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 630
163 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – TELEFON LA PSIHIATRIE Monday, 24 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 567
164 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 17 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 1054
165 Ion GOCIU: UN PAŞTE DIN COPILĂRIE Sunday, 16 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 615
166 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 694
167 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 627
168 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 743
169 Gheorghe Răducan: Nesuferita Tuesday, 11 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 720
170 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – MODA FEMININĂ Wednesday, 05 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 716
171 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII –2 Monday, 03 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 935
172 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 02 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 992
173 Gheorghe Răducan: Cadâna Saturday, 01 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 838
174 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 28 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 921
175 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 27 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 885
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 7 of 58

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 271 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 463 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou