Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
176 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (74) – SUBIECT CANIN Tuesday, 26 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1321
177 Bianca MARCOVICI: FILE DE JURNAL (2) REBELA Monday, 25 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 709
178 oan CÂRJA: ÎN ARŞIŢA PRIMĂVERII TIMPURII (NUVELĂ) - PARTEA A DOUA Monday, 25 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 451
179 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Thursday, 21 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 554
180 Ligia-Gabriela JANIK: ANDREEA (PARTEA INTÂIA) Wednesday, 20 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 474
181 Gheorghe Răducan: Lumea rebegită Wednesday, 20 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 346
182 Ioan CÂRJA: ÎN ARŞIŢA PRIMĂVERII TIMPURII (NUVELĂ) PARTEA ÎNTÂIA Wednesday, 20 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 477
183 Dorina Măgărin: Taine şi incertitudini Tuesday, 19 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 376
184 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (73) – PENDULA Sunday, 17 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 314
185 Bianca MARCOVICI: FILE DE JURNAL (1) Saturday, 16 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 563
186 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Friday, 15 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 366
187 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (72) – FILIERA SECRETĂ Tuesday, 12 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 474
188 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Sunday, 10 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 519
189 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 09 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 297
190 Gheorghe Răducan: Liniștea Saturday, 09 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1080
191 Liviu JIANU: POVESTEA UNEI FOTOGRAFII Saturday, 09 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 269
192 Madeleine DAVIDSOHN: ŞIRAGUL RUPT Wednesday, 06 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 536
193 Bianca MARCOVICI: MUSAFIRUL NEPOFTIT - CLEPTOMANUL Wednesday, 06 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 332
194 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Saturday, 02 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 363
195 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (71) – CINE E MAI NOROCOS Saturday, 02 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 400
196 Liviu JIANU: CAPCANA Friday, 01 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 544
197 Madeleine DAVISOHN: POEM PENTRU O STEA Thursday, 31 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 476
198 Slujitorul diavolului Tuesday, 29 March 2016 Dr. Cornelia Păun Heinzel 330
199 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (70) – SCRISORI EUROPENE Monday, 28 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 370
200 Gheorghe Răducan: Gheorghe acordeonistul Sunday, 27 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 321
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 8 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 441 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou