Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
176 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (71) – CINE E MAI NOROCOS Saturday, 02 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 350
177 Liviu JIANU: CAPCANA Friday, 01 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 482
178 Madeleine DAVISOHN: POEM PENTRU O STEA Thursday, 31 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 397
179 Slujitorul diavolului Tuesday, 29 March 2016 Dr. Cornelia Păun Heinzel 260
180 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (70) – SCRISORI EUROPENE Monday, 28 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 300
181 Gheorghe Răducan: Gheorghe acordeonistul Sunday, 27 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 273
182 Hărţuit sexual sau Patimile profesorului Benedict Predică Sunday, 27 March 2016 DR. CORNELIA PAUN HEINZEL 318
183 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Friday, 25 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 319
184 Madeleine DAVIDSOHN: FEERIE NOCTURNĂ Friday, 25 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 264
185 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Monday, 21 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 2135
186 Roni CĂCIULARU: ÎNTÂLNIRILE MELE CU... „DIAVOLII” Monday, 21 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1788
187 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 19 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 445
188 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (69) – TOŢI BĂRBAŢII SUNT LA FEL Saturday, 19 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 302
189 Dorina Măgărin: Privind-o pe Smarty Saturday, 19 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 519
190 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Thursday, 17 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 253
191 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Wednesday, 16 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 513
192 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Tuesday, 15 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 277
193 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (68) –TRĂDĂRI PARALELE Monday, 14 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 294
194 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Monday, 07 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1448
195 Florentin SMARANDACHE: EXPEDIŢIE ÎN ANTACTICA (3) – USHUAIA Monday, 07 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 272
196 Vasile Bele: Puterea culturii de-a crea un viitor mai bun Sunday, 06 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 620
197 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (67) – MAI POFTIŢI PE LA NOI Sunday, 06 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 284
198 Liviu JIANU: LA CRUCEA DE PIATRA Friday, 04 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 391
199 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Thursday, 03 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 635
200 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Tuesday, 01 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 332
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 8 of 52

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 320 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou