Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
176 Anghel Zamfir Dan: O legendă nordică a iubirii Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 686
177 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (86) – LA PRIMA OCAZIE Thursday, 01 September 2016 Ştefan Doru Dăncuş 717
178 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Wednesday, 24 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 837
179 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (85) –SINCERE FELICITĂRI Tuesday, 23 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 684
180 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (84) –PROGRESELE MEDICINEI ESTETICE Thursday, 18 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 757
181 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (83) –CAMERA REZERVATĂ LA LONDRA Monday, 08 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 908
182 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (83) –CAMERA REZERVATĂ LA LONDRA Monday, 08 August 2016 Ştefan Doru Dăncuş 574
183 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (82) – ZODIA LEULUI Tuesday, 26 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 589
184 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Manual de gesturi inutile" Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 843
185 Adrian Botez: OFIŢERUL Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 518
186 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (81) – FOC LA DELICATESE Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 572
187 Dominic Diamant: E T E R N I T A T E P E P Â I N E Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 479
188 x Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 626
189 Ştefan Doru Dăncuş: Din volumul "Manual de gesturi inutile" Sunday, 03 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 974
190 Constantin Mîndruţă: DRAGOSTE TÂRZIE Thursday, 23 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 586
191 Mihai Cotea: Butaforicele suflete din tot Wednesday, 22 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 850
192 Ivan Lungu: Vacanță de neuitat Monday, 30 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1434
193 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (80) – EXCURSII ORGANIZATE Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 664
194 Elena BUICĂ: ÎNTÂMPLĂRI HAZLII Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1045
195 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (79) – O PROBLEMĂ Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1131
196 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Friday, 27 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1303
197 Liviu JIANU: MONOLOGUL MĂGARULUI LUI BURIDAN… Thursday, 26 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 649
198 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (78) – ZBOR AUSTRAL Wednesday, 25 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 709
199 Florentin SMARANDACHE: EXPEDIŢIE ÎN ANTACTICA (6) – CRĂCIUN ÎN ANTARCTICA Wednesday, 18 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 928
200 Eugen Evu: Pagini de jurnal Sunday, 15 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 788
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 8 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 331 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou