Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
176 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Thursday, 28 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1362
177 Ioan CÂRJA: ÎN ARŞIŢA PRIMĂVERII TIMPURII (NUVELĂ) - PARTEA A TREIA Tuesday, 26 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1397
178 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (74) – SUBIECT CANIN Tuesday, 26 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1471
179 Bianca MARCOVICI: FILE DE JURNAL (2) REBELA Monday, 25 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 770
180 oan CÂRJA: ÎN ARŞIŢA PRIMĂVERII TIMPURII (NUVELĂ) - PARTEA A DOUA Monday, 25 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 548
181 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII (fragment) Thursday, 21 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 656
182 Ligia-Gabriela JANIK: ANDREEA (PARTEA INTÂIA) Wednesday, 20 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 539
183 Gheorghe Răducan: Lumea rebegită Wednesday, 20 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 411
184 Ioan CÂRJA: ÎN ARŞIŢA PRIMĂVERII TIMPURII (NUVELĂ) PARTEA ÎNTÂIA Wednesday, 20 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 573
185 Dorina Măgărin: Taine şi incertitudini Tuesday, 19 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 438
186 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (73) – PENDULA Sunday, 17 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 368
187 Bianca MARCOVICI: FILE DE JURNAL (1) Saturday, 16 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 606
188 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Friday, 15 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 426
189 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (72) – FILIERA SECRETĂ Tuesday, 12 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 548
190 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Sunday, 10 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 559
191 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 09 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 350
192 Gheorghe Răducan: Liniștea Saturday, 09 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1190
193 Liviu JIANU: POVESTEA UNEI FOTOGRAFII Saturday, 09 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 338
194 Madeleine DAVIDSOHN: ŞIRAGUL RUPT Wednesday, 06 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 599
195 Bianca MARCOVICI: MUSAFIRUL NEPOFTIT - CLEPTOMANUL Wednesday, 06 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 388
196 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Saturday, 02 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 406
197 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (71) – CINE E MAI NOROCOS Saturday, 02 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 460
198 Liviu JIANU: CAPCANA Friday, 01 April 2016 Ştefan Doru Dăncuş 617
199 Madeleine DAVISOHN: POEM PENTRU O STEA Thursday, 31 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 543
200 Slujitorul diavolului Tuesday, 29 March 2016 Dr. Cornelia Păun Heinzel 404
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 8 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 508 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou