Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
201 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Tuesday, 01 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 334
202 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (66) – UN CAZ RARISIM Saturday, 27 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 287
203 ANGHEL ZAMFIR DAN: AMINTIRILE UNUI COPIL EXTRATERESTRU Friday, 26 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 775
204 ANGHEL ZAMFIR DAN: PRUNCII FLORILOR DE PRIMĂVARĂ Friday, 26 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 419
205 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Tuesday, 23 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 835
206 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Sunday, 21 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 787
207 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 20 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 305
208 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (65) – ACT DE PREZENŢĂ Saturday, 20 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 329
209 Consideraţii privind câteva aspecte ale literaturii române contemporane Friday, 19 February 2016 PROF. DR. CORNELIA PĂUN 159
210 Cerasela Săvulete: Rostul unei alegeri impuse Thursday, 18 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 718
211 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment) Tuesday, 16 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1355
212 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (64) Sunday, 14 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1091
213 Gheorghe Răducan: Bată-l să-l bată de messenger! Tuesday, 09 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 352
214 Sergiu Găbureac: „ȘPAGA” Friday, 05 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 781
215 Dominic Diamant: QUO VADIS,DOMINE ? Tuesday, 02 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 624
216 Primim de la Eugen EVU: Scriitori din diaspora: Al FRANCISC, Canada Tuesday, 02 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 327
217 ANGHEL ZAMFIR DAN: Extras din memoria anticipaţiei Friday, 29 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 401
218 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (62) – PROBA CU TESTE Friday, 29 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 315
219 Gheorghe Răducan: Dragostea Thursday, 28 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 701
220 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Tuesday, 26 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 386
221 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (61) – UN CAZ DE PROTECŢIE Tuesday, 26 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 560
222 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 23 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 826
223 ANGHEL ZAMFIR DAN: BANUL Friday, 22 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 755
224 Bruno Ştefan: Poveşti, povestiri (2) Friday, 22 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 332
225 Bruno Ştefan: Moartea ascultă poveşti Friday, 22 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 427
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 9 of 52

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 259 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou