Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
201 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (70) – SCRISORI EUROPENE Monday, 28 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 450
202 Gheorghe Răducan: Gheorghe acordeonistul Sunday, 27 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 370
203 Hărţuit sexual sau Patimile profesorului Benedict Predică Sunday, 27 March 2016 DR. CORNELIA PAUN HEINZEL 446
204 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Friday, 25 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 435
205 Madeleine DAVIDSOHN: FEERIE NOCTURNĂ Friday, 25 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 381
206 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Monday, 21 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 2239
207 Roni CĂCIULARU: ÎNTÂLNIRILE MELE CU... „DIAVOLII” Monday, 21 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1948
208 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 19 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 545
209 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (69) – TOŢI BĂRBAŢII SUNT LA FEL Saturday, 19 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 448
210 Dorina Măgărin: Privind-o pe Smarty Saturday, 19 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 731
211 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Thursday, 17 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 356
212 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Wednesday, 16 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 617
213 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Tuesday, 15 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 354
214 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (68) –TRĂDĂRI PARALELE Monday, 14 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 398
215 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Monday, 07 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1559
216 Florentin SMARANDACHE: EXPEDIŢIE ÎN ANTACTICA (3) – USHUAIA Monday, 07 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 414
217 Vasile Bele: Puterea culturii de-a crea un viitor mai bun Sunday, 06 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 750
218 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (67) – MAI POFTIŢI PE LA NOI Sunday, 06 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 418
219 Liviu JIANU: LA CRUCEA DE PIATRA Friday, 04 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 518
220 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Thursday, 03 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 728
221 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Tuesday, 01 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 480
222 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (66) – UN CAZ RARISIM Saturday, 27 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 401
223 ANGHEL ZAMFIR DAN: AMINTIRILE UNUI COPIL EXTRATERESTRU Friday, 26 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 847
224 ANGHEL ZAMFIR DAN: PRUNCII FLORILOR DE PRIMĂVARĂ Friday, 26 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 504
225 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Tuesday, 23 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 964
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 9 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 336 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou