Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
226 Florentin SMARANDACHE: EXPEDIŢIE ÎN ANTACTICA (3) – USHUAIA Monday, 07 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 469
227 Vasile Bele: Puterea culturii de-a crea un viitor mai bun Sunday, 06 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 799
228 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (67) – MAI POFTIŢI PE LA NOI Sunday, 06 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 461
229 Liviu JIANU: LA CRUCEA DE PIATRA Friday, 04 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 572
230 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Thursday, 03 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 773
231 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment din trilogia cu acelaşi titlu) Tuesday, 01 March 2016 Ştefan Doru Dăncuş 530
232 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (66) – UN CAZ RARISIM Saturday, 27 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 443
233 ANGHEL ZAMFIR DAN: AMINTIRILE UNUI COPIL EXTRATERESTRU Friday, 26 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 875
234 ANGHEL ZAMFIR DAN: PRUNCII FLORILOR DE PRIMĂVARĂ Friday, 26 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 531
235 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Tuesday, 23 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1003
236 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Sunday, 21 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 962
237 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 20 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 441
238 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (65) – ACT DE PREZENŢĂ Saturday, 20 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 511
239 Consideraţii privind câteva aspecte ale literaturii române contemporane Friday, 19 February 2016 PROF. DR. CORNELIA PĂUN 339
240 Cerasela Săvulete: Rostul unei alegeri impuse Thursday, 18 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 922
241 Ştefan Doru Dăncuş: ELIBERAREA (fragment) Tuesday, 16 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1565
242 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (64) Sunday, 14 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1307
243 Gheorghe Răducan: Bată-l să-l bată de messenger! Tuesday, 09 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 575
244 Sergiu Găbureac: „ȘPAGA” Friday, 05 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 979
245 Dominic Diamant: QUO VADIS,DOMINE ? Tuesday, 02 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 825
246 Primim de la Eugen EVU: Scriitori din diaspora: Al FRANCISC, Canada Tuesday, 02 February 2016 Ştefan Doru Dăncuş 522
247 ANGHEL ZAMFIR DAN: Extras din memoria anticipaţiei Friday, 29 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 603
248 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (62) – PROBA CU TESTE Friday, 29 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 471
249 Gheorghe Răducan: Dragostea Thursday, 28 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 876
250 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Tuesday, 26 January 2016 Ştefan Doru Dăncuş 569
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 10 of 54

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 380 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 212 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou