Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
26 Dominic Diamant: A M B I T U S (fragment) Friday, 15 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 301
27 Dominic Diamant: A M B I T U S (fragment) Sunday, 03 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 378
28 Gheorghe Andrei NEAGU: THE DEATH FROM THE PUMPKIN (MOARTEA DIN BOSTAN) Tuesday, 28 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 315
29 Ştefania OPROESCU: CUTREMUR ÎN AER Monday, 27 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 312
30 Ştefania OPROESCU: VENUS DIN PORUMB Friday, 17 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 422
31 GRIGORIE M. CROITORU: VÂNĂTOAREA LUI DRAGOȘ - fragment Wednesday, 15 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 348
32 3 Wednesday, 15 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 354
33 2 Tuesday, 14 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 371
34 1 Tuesday, 14 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 338
35 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 13 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 302
36 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (115) - BANII NU ADUC FERICIREA Thursday, 09 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 318
37 Dominic Diamant: A M B I T U S (PÂNĂ-N PÂNZELE ALBE) - fragment Monday, 25 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 497
38 Gheorghe Răducan: ... haine grele... Tuesday, 29 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 560
39 Gheorghe Răducan: În Sfârșit Monday, 14 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 500
40 Claudia Elena Peter: Prima dragoste, part one Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 616
41 MARIAN PĂTRAȘCU: UN EXPERIMENT SOCIAL Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 556
42 Antonia RAŞCU: ELEFĂNŢICA TANIA ŞI ÎNGHEŢATA (POVESTE) Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 533
43 Ştefania RAŞCU: DUREREA LUI LEO (POVESTE) Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 530
44 Adrian BOTEZ: PROBLEMA DEGETELOR Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 522
45 Al Florin ŢENE: VÂRCOLACII & VISUL ALB (POVESTIRI) Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 538
46 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE (9): „ANDROMACA MULGE VACA” (PAMFLET) Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 486
47 Adrian BOTEZ: FEREASTRA Friday, 28 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 603
48 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (114) – HAMLET Thursday, 27 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 532
49 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 18 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 494
50 Dominic Diamant: A M B I T U S (PÂNĂ-N PÂNZELE ALBE) - fragment Monday, 10 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 598
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 2 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 309 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou