Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
26 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 84
27 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 78
28 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 85
29 Gheorghe Răducan: Nesuferita Tuesday, 11 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 92
30 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – MODA FEMININĂ Wednesday, 05 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 82
31 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII –2 Monday, 03 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 92
32 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 02 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 106
33 Gheorghe Răducan: Cadâna Saturday, 01 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 98
34 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 28 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 99
35 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 27 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 99
36 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Friday, 24 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 115
37 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 100
38 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (105) – CUNOŞTINŢE RECENTE Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 106
39 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (2) Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 105
40 Elena BUICĂ: GÂNDURI ÎNCHINATE FEMEII – SOŢIE ŞI MAMĂ Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 112
41 Mihai Cotea: Vremea tornadei (fragment de roman) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 104
42 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (1) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 182
43 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU TAŢII NOŞTRI - IN MEMORIAM Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 98
44 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (104) - ...NOROC SĂ AI Wednesday, 08 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 74
45 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - UN CURCUBEU AL DEMOCRAŢIEI Sunday, 05 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 88
46 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU MAMELE NOASTRE IN MEMORIAM Saturday, 04 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 108
47 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - TOATĂ LUMEA CÂŞTIGĂ Friday, 03 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 120
48 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 26 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 118
49 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (101) - LEACURI PENTRU RĂCEALĂ Tuesday, 21 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 104
50 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (100) - REŢETE DE UMOR Saturday, 18 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 121
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 2 of 52

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 401 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou