Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
51 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII –2 Monday, 03 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 208
52 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 02 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 264
53 Gheorghe Răducan: Cadâna Saturday, 01 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 217
54 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 28 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 200
55 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 27 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 227
56 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Friday, 24 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 255
57 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 166
58 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (105) – CUNOŞTINŢE RECENTE Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 220
59 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (2) Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 156
60 Elena BUICĂ: GÂNDURI ÎNCHINATE FEMEII – SOŢIE ŞI MAMĂ Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 231
61 Mihai Cotea: Vremea tornadei (fragment de roman) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 174
62 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (1) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 449
63 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU TAŢII NOŞTRI - IN MEMORIAM Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 185
64 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (104) - ...NOROC SĂ AI Wednesday, 08 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 164
65 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - UN CURCUBEU AL DEMOCRAŢIEI Sunday, 05 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 167
66 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU MAMELE NOASTRE IN MEMORIAM Saturday, 04 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 203
67 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - TOATĂ LUMEA CÂŞTIGĂ Friday, 03 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 212
68 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 26 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 197
69 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (101) - LEACURI PENTRU RĂCEALĂ Tuesday, 21 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 179
70 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (100) - REŢETE DE UMOR Saturday, 18 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 198
71 Zoltan TERNER: VIAŢA ÎN FRAGMENTE Friday, 17 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 231
72 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (99) – BANCNOTA DE UN MILION Sunday, 05 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 235
73 Ania Dana Cazan: BANAL Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 243
74 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (20) - SĂNĂTATE ŞI NOROC Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 217
75 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman II) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 208
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 3 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 498 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou