Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
51 Gheorghe Răducan: Cadâna Saturday, 01 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 148
52 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 28 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 142
53 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 27 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 153
54 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Friday, 24 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 172
55 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 128
56 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (105) – CUNOŞTINŢE RECENTE Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 157
57 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (2) Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 127
58 Elena BUICĂ: GÂNDURI ÎNCHINATE FEMEII – SOŢIE ŞI MAMĂ Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 167
59 Mihai Cotea: Vremea tornadei (fragment de roman) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 136
60 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (1) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 345
61 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU TAŢII NOŞTRI - IN MEMORIAM Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 135
62 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (104) - ...NOROC SĂ AI Wednesday, 08 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 113
63 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - UN CURCUBEU AL DEMOCRAŢIEI Sunday, 05 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 128
64 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU MAMELE NOASTRE IN MEMORIAM Saturday, 04 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 154
65 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - TOATĂ LUMEA CÂŞTIGĂ Friday, 03 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 162
66 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 26 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 157
67 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (101) - LEACURI PENTRU RĂCEALĂ Tuesday, 21 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 139
68 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (100) - REŢETE DE UMOR Saturday, 18 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 153
69 Zoltan TERNER: VIAŢA ÎN FRAGMENTE Friday, 17 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 175
70 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (99) – BANCNOTA DE UN MILION Sunday, 05 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 184
71 Ania Dana Cazan: BANAL Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 192
72 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (20) - SĂNĂTATE ŞI NOROC Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 178
73 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman II) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 160
74 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 163
75 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (98) – DĂ-MI REPEDE RESTUL Friday, 27 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 186
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 3 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 425 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou