Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
76 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII – 2 Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 175
77 Gheorghe Răducan: Cartierul ascuns Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 145
78 Sergiu GĂBUREAC: CIRCUL DIN DEAL Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 163
79 Gheorghe Andrei NEAGU: NEDUMERIREA Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 172
80 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (97) –CLUBURI EXCLUSIVE Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 146
81 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (96) – STRICT CONFIDENŢIAL Tuesday, 10 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 127
82 Ştefania OPROESCU: TABLOURI: FEMEIA CU BATIC Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 212
83 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (95) – ŞEDINŢA LOCATARILOR Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 145
84 George GOLDAMMER: BANCA AMINTIRILOR (15) PĂRINŢII Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 138
85 Ion DOBREANU: CÂND A RIDICAT ROMAN VODĂ CETATE DE SCAUN, ACOLO UNDE MOLDOVA SE VARSĂ ÎN SIRET Monday, 02 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 170
86 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 29 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 181
87 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (94) – BUCUROŞI DE OASPEŢI Thursday, 22 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 166
88 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 21 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 168
89 Al Francisc: Povestire Monday, 19 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 155
90 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Saturday, 17 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 188
91 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII–2 (fragment) Friday, 16 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 237
92 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (93) – CERC VICIOS Thursday, 15 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 282
93 Gheorghe Andrei NEAGU: HAVUZUL Wednesday, 14 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 245
94 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE: „ÎN FIECARE ZI MI-E DOR DE MINE, SAU CUM SE PREPARĂ SILVOIŢUL!” Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 208
95 Adina DUMITRESCU: CARAREA DINTRE SECOLE Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 167
96 Hedi Simon: Prietenii Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 181
97 Dominic Diamant: R E V E L A Ţ I A Sunday, 11 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 178
98 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (92) – CUM SE ORGANIZEAZĂ O SERATĂ Saturday, 10 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 169
99 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Friday, 02 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 233
100 Gheorghe Răducan: Peronul părăsit Thursday, 01 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 184
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 4 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 439 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou