Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
76 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 224
77 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (98) – DĂ-MI REPEDE RESTUL Friday, 27 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 229
78 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII – 2 Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 236
79 Gheorghe Răducan: Cartierul ascuns Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 183
80 Sergiu GĂBUREAC: CIRCUL DIN DEAL Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 217
81 Gheorghe Andrei NEAGU: NEDUMERIREA Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 227
82 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (97) –CLUBURI EXCLUSIVE Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 181
83 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (96) – STRICT CONFIDENŢIAL Tuesday, 10 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 166
84 Ştefania OPROESCU: TABLOURI: FEMEIA CU BATIC Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 255
85 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (95) – ŞEDINŢA LOCATARILOR Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 183
86 George GOLDAMMER: BANCA AMINTIRILOR (15) PĂRINŢII Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 176
87 Ion DOBREANU: CÂND A RIDICAT ROMAN VODĂ CETATE DE SCAUN, ACOLO UNDE MOLDOVA SE VARSĂ ÎN SIRET Monday, 02 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 232
88 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 29 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 232
89 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (94) – BUCUROŞI DE OASPEŢI Thursday, 22 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 212
90 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 21 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 201
91 Al Francisc: Povestire Monday, 19 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 194
92 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Saturday, 17 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 232
93 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII–2 (fragment) Friday, 16 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 290
94 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (93) – CERC VICIOS Thursday, 15 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 389
95 Gheorghe Andrei NEAGU: HAVUZUL Wednesday, 14 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 340
96 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE: „ÎN FIECARE ZI MI-E DOR DE MINE, SAU CUM SE PREPARĂ SILVOIŢUL!” Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 271
97 Adina DUMITRESCU: CARAREA DINTRE SECOLE Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 210
98 Hedi Simon: Prietenii Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 230
99 Dominic Diamant: R E V E L A Ţ I A Sunday, 11 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 234
100 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (92) – CUM SE ORGANIZEAZĂ O SERATĂ Saturday, 10 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 226
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 4 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 573 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou