Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Nicolae BĂCIUȚ: FESTIVALUL DE CREAȚIE... Tuesday, 19 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 17
2 Arena Literară și A.D.E.-P.C.: CONCURS LITERAR Tuesday, 19 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 10
3 GHEORGHE FUNAR: IMNUL NAȚIONAL AL ROMÂNIEI... Friday, 15 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 30
4 SIMPOZION Saturday, 09 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 30
5 ELENA TRIFAN: DUBLĂ LANSARE DE CARTE... Wednesday, 06 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 35
6 Adrian MUNTEANU: CULTURA ROMÂNĂ SĂRBĂTORITĂ LA EDINBURGH Sunday, 03 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 45
7 Magdalena ALBU: DATA DECESULUI HARICLEEI DARCLEE Thursday, 31 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 41
8 CNDB: CNDB redeschide porțile Școlii performative pentru copii Wednesday, 30 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 47
9 Stelian Gomboș: Cine arunca primul cu piatra?... Friday, 25 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 52
10 Monica ANDRONESCU: ULTIMA... Tuesday, 22 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 47
11 Viorel Baetu: OMUL POTRIVIT LA LOCUL POTRIVIT Tuesday, 22 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 56
12 ÎN VIZOR, 2019-2020 FILOVERBA, volumul VI Sunday, 20 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 56
13 Stelian Gomboș: Oferta de parteneriat, voluntariat, sprijin si colaborare!... Wednesday, 16 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 57
14 Stelian Gomboș: Dan Puric - Harismaticul marturisitor Saturday, 12 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 54
15 Stelian Gomboș: La ceas aniversar Friday, 11 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 50
16 ELENA TRIFAN: DUBLĂ LANSARE DE CARTE... Wednesday, 19 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 75
17 CNDB: Critica de arte performative, sărbătorită la Premiile CNDB 2018 Wednesday, 19 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 68
18 Mircea Octavian Boran: Foto Club Arad la 50 de ani Monday, 17 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 70
19 CNDB: Elevii Școlii Performative pregătesc... Friday, 14 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 64
20 VERONICA IVANOV: 1 DECEMBRIE 2018, NICOSIA... Sunday, 02 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 96
21 VERONICA IVANOV: 29.11.2018: ZIUA NAȚIONALĂ A ROMÂNIEI SĂRBĂTORITĂ LA NICOSIA Friday, 30 November 2018 Ştefan Doru Dăncuş 93
22 ELENA TRIFAN: CHRISTIAN MOCANU – O ISTORIE A NEAMULUI ÎN VERSURI, LANSARE DE CARTE Friday, 30 November 2018 Ştefan Doru Dăncuş 111
23 CNDB prezintă primul recital al Școlii performative pentru copii Thursday, 29 November 2018 Ştefan Doru Dăncuş 87
24 Semnal editorial: "Poeme sub straşina toamnei" - Antologie de autor - de Emilia Dănescu Thursday, 15 November 2018 Emilia Danescu 166
25 Mircea Octavian Boran: Invitație la vernisajul Salonului Internaţional... Wednesday, 14 November 2018 Ştefan Doru Dăncuş 130
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 171

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 396 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 299 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou