Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 GDL: Tabără de literatură la Sebeş, organizată de către Uniunea Scriitorilor Europeni de Limbă Român Tuesday, 17 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 11
2 ARENA LITERARĂ: Concursului Național de Creație Literară (proză scurtă) "Nicolae Velea" Wednesday, 11 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 22
3 Stelian Gomboș: Invitatie in pelerinaj la Manastirea Frasinei... Monday, 09 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 22
4 Edith NEGULICI: ILEANA, PRINCIPESA DE ROMÂNIA – UN SPECTACOL DE ȘI CU LIANA CETERCHI Monday, 09 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 18
5 „Peisajul Labirint” - expoziție personală Ioan Sbârciu Monday, 09 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 20
6 VAVILA POPOVICI: TICĂLOȘIE Friday, 06 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 28
7 Tabăra de Fotografie Artistică Uzdin, Serbia, Ediţia I-a Friday, 06 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 23
8 Comunicat de presă Thursday, 05 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 37
9 ROMÂNIA MAGNIFICĂ: "Pornim astazi de la Alba Iulia Marsul Centenarului" Tuesday, 03 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 34
10 NICOLAE POSTA: MUNŢOMANUL VOLUNTAR Tuesday, 03 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 50
11 LUCIA BIBARȚ: Ateliere foto la bibliotecă Monday, 02 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 98
12 VAVILA POPOVICI: Comportament conflictual Thursday, 28 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 44
13 DUMITRU ICHIM: SĂPTĂMÂNA INTERNAȚIONALĂ DE CULTURĂ, HAMILTON - 2018 Monday, 25 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 50
14 GDL: Tabără Internaţională de Pictură la Cavnic Monday, 25 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 36
15 MELANIA RUSU CARAGIOIU: COMUNICAT DE PRESĂ Saturday, 16 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 57
16 LIGYA DIACONESCU invitata la ... Tuesday, 12 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 74
17 RĂZVAN DINU: Artista vizuală Mirela Trăistaru este invitată să susțină un performance în Elveția Monday, 11 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 132
18 SĂPTĂMÂNA INTERNAȚIONALĂ DE CULTURĂ, HAMILTON - 2018 Wednesday, 06 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 60
19 ICRNY: Un roman la MoMA! Tuesday, 05 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 66
20 VASILE CHIRA: "Being Transdisciplinary" Monday, 04 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 77
21 DE PE BLOGUL LUI VASILE GOGEA Saturday, 02 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 61
22 Georgeta PETRE: „O corabie la timp potrivit”, de Vasilica Grigoraș Friday, 01 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 67
23 Emilia Dănescu: Lansare de carte la BOOKFEST 2018 "Vocile umbrei", Editura Antim Ivireanul Rm.Vâlcea Wednesday, 30 May 2018 Emilia Danescu 72
24 Ioan BARBU: INVITAŢIE Editura Antim Ivireanul la BOOKFEST 2018 Wednesday, 30 May 2018 Emilia Danescu 108
25 SÂRGHIE ANCA: INVITAȚIE DE ONOARE Tuesday, 29 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 99
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 167

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 413 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 287 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou