Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
101 PRIMIM DE LA GELU DRAGOȘ: CONVOCATOR Friday, 23 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 208
102 ICR New York: Comunicat de presă Thursday, 22 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 240
103 CNDB: CNDB lansează „Școala performativă pentru copii” Thursday, 22 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 174
104 35 DE LOCURI ÎN PLUS PENTRU COLECȚIA „SCRISUL DE AZI”! Wednesday, 21 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 235
105 CONCURS DE POEZIE Monday, 19 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 290
106 George ROCA: SCRIITOAREA ALEXANDRA MIHALACHE CREEAZĂ UN BLOG PENTRU CITIORII DE BINE Saturday, 10 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 239
107 Ion Pachia-Tatomirescu: Titu Maiorescu şi grobianu-i plagiator... Thursday, 08 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 320
108 Stelian Gomboș: Urmatoarele opt conferinte organizate la Parohia "Serban Voda" din Bucuresti Wednesday, 07 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 234
109 ICRNY: Comunicat de presă ICR New York Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 233
110 GDL: Regulamentul Festivalului... Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 224
111 Vavila Popovici: AMBÂȚ, ARȚAG ȘI PÂRȚAG. MODESTIE – CANCI! Wednesday, 31 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 258
112 Vavila Popovici: DOARE, DOARE, CÂND SPERANȚA MOARE! Monday, 22 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 271
113 A.D.E.-P.C.: Concurs Sunday, 21 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 272
114 Diana CENTENAR CIUGUREANU: Uniunea Scriitorilor Europeni de Limba Română are sediu nou Saturday, 20 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 242
115 George ROCA: LUCKY MARINESCU, ACEASTĂ MINUNATĂ DOAMNĂ A MUZICII UŞOARE ROMÂNEŞTI A PLECAT LA CERURI Friday, 12 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 306
116 CNDB: În 2018, Centrul Național al Dansului București anunță: „Tu faci contextul" Thursday, 11 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 266
117 Rexlibris Media Group: ACTRIŢA ROMÂNO-CANADIANĂ CLAUDIA MOTEA ÎNTR-UN ROL DE ZILE MARI... Tuesday, 09 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 297
118 Nicolae Posta: DESCHIZĂTORII DE POTECI ÎN BUCEGI Tuesday, 09 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 251
119 Colecţia SCRISUL DE AZI a Editurii SINGUR pentru anul 2018 Sunday, 07 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 244
120 PRIMIM DE LA Melania Rusu Caragioiu: Lansarea albumului ,,HARPA REGALĂ” al harpistei Stana Bunea Friday, 05 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 802
121 ICRNY: Comunicat de presă ICR New York Thursday, 04 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 265
122 Doar 35 pentru Colecţia SCRISUL DE AZI în 2018! Sunday, 31 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 318
123 Programari la LECTIA DE POEZIE - "la o cafea cu Apollon" - 2018 Sunday, 31 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 1027
124 Lucia Bibarț: ,,Le theatre du monde...” Thursday, 21 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 232
125 Marian Pătrașcu: IPOCRIZIA ROMÂNEASCĂ ȘI CURIOZITATEA MALADIVĂ (TOT ROMÂNEASCĂ) Tuesday, 19 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 256
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 5 of 168

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 381 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 396 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou