Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 GENȚIANA GROZA: GENTIGRAME ÎN CUPTOR Wednesday, 18 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 33
2 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME ADAPTATE/ CUPLURILOR SUPĂRATE Wednesday, 11 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 38
3 GENȚIANA GROZA: EPIGRAME Monday, 09 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 40
4 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME CU EFECT/ PENTRU CEL CE UMBLĂ DREPT Thursday, 05 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 45
5 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME CU DEDICAȚIE Wednesday, 04 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 70
6 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME cu mici scame Wednesday, 20 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 65
7 GENȚIANA GROZA: Gențigrame în Florar Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 115
8 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME ÎN PRIER/ DE LA NOI DIN CARTIER Friday, 30 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 194
9 GENȚIANA GROZA: Gențigrame-n mărțișor/ …Ninge, ninge binișor Friday, 23 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 162
10 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Wednesday, 28 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 237
11 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Sunday, 11 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 263
12 Melania Rusu Caragioiu: GRUPAJ DE EPIGRAME Sunday, 11 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 262
13 Gențiana Groza: GENȚIGRAME-N FĂURAR/ FĂRĂ PIC DE NEA MĂCAR Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 230
14 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 260
15 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Friday, 02 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 291
16 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Saturday, 20 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 302
17 Gențiana Groza: GENȚIGRAME ÎN GERAR/ FĂRĂ PIC DE GER MĂCAR Wednesday, 10 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 309
18 CONSTANTIN MÎNDRUŢĂ: Umor de Sf. Ion Sunday, 07 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 320
19 Nicolae E. Braniște: Epigrame Sunday, 24 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 332
20 Gențiana Groza: GENȚIGRAME ÎN CUVINTE: LA PROTESTE, ÎNAINTE! Tuesday, 19 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 364
21 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Tuesday, 12 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 365
22 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Friday, 08 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 332
23 Genţiana GROZA: Gențigrame-n brumărel/ Să zâmbească-un pic și el Friday, 20 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 435
24 Gențiana Groza: Despre pensie, de bine,/ S-o ajungă orișicine! Thursday, 31 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 505
25 Constantin Mîndruţă: TEMA : 23 AUGUST Wednesday, 23 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 565
 
« StartPrev1234567NextEnd »
Page 1 of 7

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 250 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 287 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou