Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME DE SEZON/ CU BILET DE AVION Tuesday, 02 April 2019 Ştefan Doru Dăncuş 45
2 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAMĂ Friday, 08 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 71
3 GENȚIANA GROZA: EPIGRAME Wednesday, 06 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 43
4 CONSTANTIN MÎNDRUȚĂ: FILARMONICA PITEŞTI Friday, 01 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 53
5 CONSTANTIN MÎNDRUȚĂ: EPIGRAME Thursday, 21 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 49
6 CONSTANTIN MÎNDRUȚĂ: EPIGRAME DE SF. VALENTIN Thursday, 14 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 65
7 GENȚIANA GROZA: EPIGRAME Wednesday, 30 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 83
8 GENȚIANA GROZA: ANTIGRIPALĂ Saturday, 26 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 84
9 GENȚIANA GROZA: Unei traducătoare din limba germană Wednesday, 09 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 121
10 GENȚIANA GROZA: LUPTĂ POLITICĂ Saturday, 22 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 119
11 IONEL IACOB BENCEI: EPIGRAME Saturday, 15 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 116
12 GENȚIANA GROZA: Gențigrame Monday, 10 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 143
13 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME-N ATMOSFERĂ,/ DOAR VEHICULUL DIFERĂ Tuesday, 04 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 158
14 GENȚIANA GROZA: PRETENȚII DE ,, MIRE MARE,,/ LA A LUI ÎNSURĂTOARE Sunday, 25 November 2018 Ştefan Doru Dăncuş 152
15 GENȚIANA GROZA: Gențigrame Monday, 19 November 2018 Ştefan Doru Dăncuş 181
16 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAMĂ CU PERDEA/ Dacă-ajungi la vârsta mea Sunday, 21 October 2018 Ştefan Doru Dăncuş 243
17 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME AUTUMNALE Monday, 08 October 2018 Ştefan Doru Dăncuş 185
18 GENȚIANA GROZA: ÎNCREZUTUL LA APEL,/ NIMENI NU E CA ȘI EL Wednesday, 26 September 2018 Ştefan Doru Dăncuş 249
19 GENȚIANA GROZA: Epigrame Saturday, 15 September 2018 Ştefan Doru Dăncuş 280
20 GENȚIANA GROZA: Gențigramă, așadar/ la-nceput de an școlar Saturday, 15 September 2018 Ştefan Doru Dăncuş 168
21 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAMĂ Monday, 27 August 2018 Ştefan Doru Dăncuş 270
22 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME Monday, 30 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 263
23 GENȚIANA GROZA: GENTIGRAME ÎN CUPTOR Wednesday, 18 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 250
24 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME ADAPTATE/ CUPLURILOR SUPĂRATE Wednesday, 11 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 255
25 GENȚIANA GROZA: EPIGRAME Monday, 09 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 250
 
« StartPrev12345678NextEnd »
Page 1 of 8

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 689 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 279 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou