Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 IONEL IACOB BENCEI: EPIGRAME Saturday, 15 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 8
2 GENȚIANA GROZA: Gențigrame Monday, 10 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 27
3 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME-N ATMOSFERĂ,/ DOAR VEHICULUL DIFERĂ Tuesday, 04 December 2018 Ştefan Doru Dăncuş 40
4 GENȚIANA GROZA: PRETENȚII DE ,, MIRE MARE,,/ LA A LUI ÎNSURĂTOARE Sunday, 25 November 2018 Ştefan Doru Dăncuş 46
5 GENȚIANA GROZA: Gențigrame Monday, 19 November 2018 Ştefan Doru Dăncuş 74
6 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAMĂ CU PERDEA/ Dacă-ajungi la vârsta mea Sunday, 21 October 2018 Ştefan Doru Dăncuş 114
7 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME AUTUMNALE Monday, 08 October 2018 Ştefan Doru Dăncuş 84
8 GENȚIANA GROZA: ÎNCREZUTUL LA APEL,/ NIMENI NU E CA ȘI EL Wednesday, 26 September 2018 Ştefan Doru Dăncuş 108
9 GENȚIANA GROZA: Epigrame Saturday, 15 September 2018 Ştefan Doru Dăncuş 132
10 GENȚIANA GROZA: Gențigramă, așadar/ la-nceput de an școlar Saturday, 15 September 2018 Ştefan Doru Dăncuş 65
11 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAMĂ Monday, 27 August 2018 Ştefan Doru Dăncuş 125
12 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME Monday, 30 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 141
13 GENȚIANA GROZA: GENTIGRAME ÎN CUPTOR Wednesday, 18 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 145
14 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME ADAPTATE/ CUPLURILOR SUPĂRATE Wednesday, 11 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 131
15 GENȚIANA GROZA: EPIGRAME Monday, 09 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 137
16 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME CU EFECT/ PENTRU CEL CE UMBLĂ DREPT Thursday, 05 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 127
17 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME CU DEDICAȚIE Wednesday, 04 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 219
18 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME cu mici scame Wednesday, 20 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 172
19 GENȚIANA GROZA: Gențigrame în Florar Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 231
20 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME ÎN PRIER/ DE LA NOI DIN CARTIER Friday, 30 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 347
21 GENȚIANA GROZA: Gențigrame-n mărțișor/ …Ninge, ninge binișor Friday, 23 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 264
22 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Wednesday, 28 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 363
23 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Sunday, 11 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 400
24 Melania Rusu Caragioiu: GRUPAJ DE EPIGRAME Sunday, 11 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 393
25 Gențiana Groza: GENȚIGRAME-N FĂURAR/ FĂRĂ PIC DE NEA MĂCAR Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 388
 
« StartPrev12345678NextEnd »
Page 1 of 8

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 431 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 212 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou