Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME Monday, 30 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 50
2 GENȚIANA GROZA: GENTIGRAME ÎN CUPTOR Wednesday, 18 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 70
3 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME ADAPTATE/ CUPLURILOR SUPĂRATE Wednesday, 11 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 51
4 GENȚIANA GROZA: EPIGRAME Monday, 09 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 62
5 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME CU EFECT/ PENTRU CEL CE UMBLĂ DREPT Thursday, 05 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 57
6 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME CU DEDICAȚIE Wednesday, 04 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 99
7 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME cu mici scame Wednesday, 20 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 77
8 GENȚIANA GROZA: Gențigrame în Florar Tuesday, 01 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 136
9 GENȚIANA GROZA: GENȚIGRAME ÎN PRIER/ DE LA NOI DIN CARTIER Friday, 30 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 219
10 GENȚIANA GROZA: Gențigrame-n mărțișor/ …Ninge, ninge binișor Friday, 23 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 173
11 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Wednesday, 28 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 264
12 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Sunday, 11 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 289
13 Melania Rusu Caragioiu: GRUPAJ DE EPIGRAME Sunday, 11 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 277
14 Gențiana Groza: GENȚIGRAME-N FĂURAR/ FĂRĂ PIC DE NEA MĂCAR Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 250
15 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 283
16 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Friday, 02 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 317
17 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Saturday, 20 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 332
18 Gențiana Groza: GENȚIGRAME ÎN GERAR/ FĂRĂ PIC DE GER MĂCAR Wednesday, 10 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 329
19 CONSTANTIN MÎNDRUŢĂ: Umor de Sf. Ion Sunday, 07 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 340
20 Nicolae E. Braniște: Epigrame Sunday, 24 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 348
21 Gențiana Groza: GENȚIGRAME ÎN CUVINTE: LA PROTESTE, ÎNAINTE! Tuesday, 19 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 388
22 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Tuesday, 12 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 394
23 Gențiana Groza: GENȚIGRAME Friday, 08 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 357
24 Genţiana GROZA: Gențigrame-n brumărel/ Să zâmbească-un pic și el Friday, 20 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 463
25 Gențiana Groza: Despre pensie, de bine,/ S-o ajungă orișicine! Thursday, 31 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 540
 
« StartPrev12345678NextEnd »
Page 1 of 8

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 240 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou