Home Epigrama
EPIGRAMA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
76 Mircea Micle: Epigrame Saturday, 28 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1880
77 Maria Berciu: Epigrame Saturday, 28 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1592
78 Nistor Bud: Epigrame (material primit de la Gelu Dragoş) Sunday, 22 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1715
79 Alexandru OBLU: ELITELE CU PAPION VERSUS „POPOR PATIBULAR” Friday, 13 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1444
80 Gelu Dragoş: Epigrame de Ziua Naţională a Statelor Unite ale Americii Monday, 09 July 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1516
81 Miresu Mare unde primar este inca(mai "mere" o tura)..d-ul Pruna Thursday, 14 June 2012 ana also 1777
82 Sotia prietenului ... Wednesday, 13 June 2012 ana also 1835
83 Estivala Wednesday, 30 May 2012 ana also 1799
84 Unui ...'chefliu" Sunday, 27 May 2012 ana also 1520
85 Unei dive..."fabricata" Sunday, 27 May 2012 ana also 1309
86 MIHAI HORGA, Roman: DECAR DE EPIGRAME Wednesday, 02 May 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1794
87 Clubul epigramiştilor băimăreni „SPINUL” se prezintă (primit de la Gelu Dragoş) Saturday, 21 April 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1624
88 BOGDAN STOIAN: Epigrame Thursday, 19 April 2012 Ştefan Doru Dăncuş 2106
89 Unor...(viitoare) soacre Monday, 16 April 2012 ana also 1628
90 Uneia ( nemultumite) ..."trecute" Monday, 20 February 2012 ana also 1765
91 Gelu Dragoş: Trăim sub semnul şi anatema lui Caragiale... Sunday, 12 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1746
92 George Filip: cinstea singurel mi-o port,/ n-o cerşesc la niciun cort! Tuesday, 07 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 4421
93 Iulian COZA: Eminescu, răsucindu-se în mormânt ... (primit de la Gelu Dragoş) Tuesday, 07 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1537
94 Alice Georgiana Paruschi: MAMA LUI ŞTEFAN CEL BUGETAR... (primit de la Gelu Dragoş) Sunday, 05 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1691
95 Gheorghe Vicol - Epigrame Saturday, 04 February 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1417
96 Asinul Friday, 03 February 2012 ana also 1712
97 Gheorghe VICOL - FABULE Monday, 30 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1534
98 Gheorghe VICOL - FABULE Monday, 23 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1393
99 Boasca Friday, 20 January 2012 ana also 1763
100 Cristian Laurenţiu: 112 DE RIT NOU Wednesday, 18 January 2012 Ştefan Doru Dăncuş 1309
 
« StartPrev12345678NextEnd »
Page 4 of 8

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 410 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 396 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou