Home Poezie
POEZIE
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
151 george FILIP: TIMPUL CURGE Saturday, 16 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 53
152 MIRCEA DORIN ISTRATE: Poeme Friday, 15 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 86
153 MIRCEA DORIN ISTRATE: LUI EMINESCU Friday, 15 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 55
154 VIRGIL CIUCĂ: Limba străbună Friday, 15 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 54
155 George FILIP: MORTUA EST... Friday, 15 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 57
156 Adrian BOTEZ: POEME Wednesday, 13 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 65
157 DOMINIC DIAMANT: S P O V E D A N I E Tuesday, 12 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 70
158 MIRCEA DORIN ISTRATE: AȘTEPTATA PLOAIE Tuesday, 12 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 55
159 DOMINIC DIAMANT: ANIVERSARĂ Monday, 11 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 53
160 MIRCEA DORIN ISTRATE: CĂUTĂTORII DE VECIE Sunday, 10 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 64
161 george FILIP: BRAVO SIMONA! Sunday, 10 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 56
162 MIRCEA DORIN ISTRATE: VISUL CARE ÎMI CLĂDEȘTE Saturday, 09 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 57
163 Adrian BOTEZ: POEME Thursday, 07 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 77
164 MIRCEA DORIN ISTRATE: DORINȚA DE A FI Thursday, 07 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 54
165 george FILIP: DOINĂ Thursday, 07 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 56
166 TERESIA BOLCHIȘ TĂTARU: POEM Wednesday, 06 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 62
167 CONSTANTIN MÎNDRUȚĂ: EU TE-AM CONDUS PÂNĂ LA CER Wednesday, 06 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 60
168 GENȚIANA GROZA: HAIKU ÎN CIREȘAR Wednesday, 06 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 79
169 george FILIP: LEAT CU „BRICUL MIRCEA” Tuesday, 05 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 52
170 george FILIP: AM UCIS O SFÂNTĂ... Monday, 04 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 63
171 MIRCEA DORIN ISTRATE: 5 Iunie – Ziua Învățătorului Sunday, 03 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 60
172 DOMINIC DIAMANT: DIN SUFLET Saturday, 02 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 65
173 MIRCEA DORIN ISTRATE: POEZII PENTRU CUGET ȘI SIMȚIRE Saturday, 02 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 73
174 george FILIP: DE ZIUA NEPOŢILOR Friday, 01 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 67
175 MELANIA RUSU CARAGIOIU: DIN SUFLET ȘI CONDEI Friday, 01 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 79
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 7 of 228

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 275 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou