Home Poezie
POEZIE
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
5076 Cum pe ape spinările la peşti Tuesday, 19 October 2010 Llelu Nicolae Vălăreanu(Sârbu) 1334
5077 AM ÎNŢELES Tuesday, 19 October 2010 Alex Vâlcu 1688
5078 în vals cu moartea Monday, 18 October 2010 Dorina Şişu 1461
5079 În urmă gara... Sunday, 17 October 2010 Luisa Pirvan 865
5080 O româncă înstrăinată Friday, 15 October 2010 Llelu Nicolae Vălăreanu(Sârbu) 1530
5081 muşcat de timp în satul adormit printre mesteceni Thursday, 14 October 2010 Ioan Barb 1342
5082 Pantunuri în duh malaez Thursday, 14 October 2010 Ion Roşioru 1781
5083 Nopţile Thursday, 14 October 2010 Llelu Nicolae Vălăreanu(Sârbu) 1595
5084 dezrădăcinare Wednesday, 13 October 2010 Ioan Barb 1489
5085 prietene, nu râvni la bogăţiile unui mort Sunday, 10 October 2010 Ioan Barb 1122
5086 ai putea Sunday, 10 October 2010 Dorina Şişu 1254
5087 ULTIMUL SĂRUT (POEME DE DRAGOSTE) Saturday, 09 October 2010 Felicia Feldiorean 1537
5088 Cercuri exclusiviste Friday, 08 October 2010 Stănescu Aurel Avram 1303
5089 mister în trenul de noapte Friday, 08 October 2010 Ioan Barb 1391
5090 mister în trenul de noapte Friday, 08 October 2010 Ioan Barb 991
5091 La televizor, pe canalul de ştiri, nicio ştire Friday, 08 October 2010 Bitere Silvia 1218
5092 Toamna din oglinda mea Thursday, 07 October 2010 Ioana Voicilă Dobre 964
5093 Axis Mundi sau ,,O lansare de carte,, Thursday, 07 October 2010 Ioana Voicilă Dobre 977
5094 Regina de alb Wednesday, 06 October 2010 Ioana Voicilă Dobre 803
5095 poarta Wednesday, 06 October 2010 Ioan Barb 1149
5096 De aici începe sfârşitul Wednesday, 06 October 2010 Llelu Nicolae Vălăreanu(Sârbu) 1204
5097 Pe degeaba Wednesday, 06 October 2010 Dorina Şişu 1029
5098 Singurei Wednesday, 06 October 2010 Stanescu Aurel Avram 1113
5099 Poemul fără poet Tuesday, 05 October 2010 Ştefan Doru Dăncuş 1318
5100 teascul de dincolo de ţara făgăduită Monday, 04 October 2010 Ioan Barb 954
 
« StartPrev201202203204205206207208209210NextEnd »
Page 204 of 233

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 163 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 396 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou