Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 George ANCA: ȘI IBSENIENII (2) Saturday, 14 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 23
2 . Tuesday, 10 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 18
3 George ANCA: ȘI IBSENIENII (1) Saturday, 07 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 39
4 GHEORGHE RĂDUCAN: Situație crapuloasă Wednesday, 04 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 55
5 GHEORGHE RĂDUCAN: De ce, tată!? Monday, 18 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 57
6 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: „DINCOACE DE GEAM” (FRAGMENT) Tuesday, 12 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 55
7 Mihaela GHEORGHIU: Întrebări fragmentate Thursday, 10 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 92
8 DOMINIC DIAMANT: MELANGERIA DE LUX Thursday, 10 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 66
9 ABERMAN Berthold-Tellu: TU EŞTI TOREADOR? NU! EU SUNT ISIDOR! Friday, 04 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 86
10 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: „DINCOACE DE GEAM” (FRAGMENT) Sunday, 29 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 96
11 Heidi SIMON: AURA Wednesday, 25 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 112
12 MARIA V. CROITORU: X. SFÂRȘITUL AVENTURII Monday, 16 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 120
13 GHEORGHE RĂDUCAN: Din ciclul Yaya călare pe dădă - pamflete-n zeamă de cucută și zaț de mătrăgună Saturday, 14 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 107
14 DORINA MAGARIN: Copacul Vieţii (PARTEA A II-A) Tuesday, 10 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 170
15 Gheorghe Andrei NEAGU: TRISTEȚEA LUI DUMNEZEU Thursday, 05 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 150
16 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (118) - OFERTĂ DE SERVICIU Thursday, 05 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 136
17 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: CROANCELE (CARTEA ÎNTREAGĂ) Saturday, 24 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 364
18 GHEORGHE RĂDUCAN: Yaha călare pe dădă Saturday, 24 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 170
19 DORINA MAGARIN: Copacul Vieţii Thursday, 22 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 273
20 NICOLAE NICOARĂ HORIA: Eu cred în minunea acestui cuvânt... Wednesday, 21 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 193
21 Mirela-Ioana BORCHIN-DORCESCU: CELESTA – O POVESTE DE DRAGOSTE (1) Sunday, 04 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 214
22 GHEORGHE RĂDUCAN: Yaya călare pe Dădă Monday, 26 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 669
23 Ștefan Doru Dăncuș: CROANCELE (FRAGMENT) Friday, 16 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 252
24 Costel BABOŞ: GENUNCHIERE (SCHIŢĂ UMORISTICĂ) Thursday, 15 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 238
25 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (117) - UN AMERICAN LA ROMA Saturday, 10 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 217
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 255 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 287 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou