Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Roni CĂCIULARU: TAINA SCRISULUI (65) - FAC PODURI... Tuesday, 14 August 2018 Ştefan Doru Dăncuş 18
2 LIVIU-FLORIAN JIANU: Doi ologarhi Monday, 13 August 2018 Ştefan Doru Dăncuş 16
3 DOMINIC DIAMANT: MELANGERIA DE LUX Sunday, 12 August 2018 Ştefan Doru Dăncuş 16
4 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (119) -GAFE NEINTENȚIONATE Thursday, 09 August 2018 Ştefan Doru Dăncuş 24
5 COMENZI VOLUM ANIVERSAR "UN SENTIMENT NUMIT ROMÂNIA" Friday, 03 August 2018 Ştefan Doru Dăncuş 27
6 Ştefania OPROESCU: ÎN BRAȚELE DIAVOLULUI Wednesday, 01 August 2018 Ştefan Doru Dăncuş 20
7 George ANCA: ȘI IBSENIENII (2) Saturday, 14 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 56
8 . Tuesday, 10 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 29
9 George ANCA: ȘI IBSENIENII (1) Saturday, 07 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 62
10 GHEORGHE RĂDUCAN: Situație crapuloasă Wednesday, 04 July 2018 Ştefan Doru Dăncuş 143
11 GHEORGHE RĂDUCAN: De ce, tată!? Monday, 18 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 71
12 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: „DINCOACE DE GEAM” (FRAGMENT) Tuesday, 12 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 63
13 Mihaela GHEORGHIU: Întrebări fragmentate Thursday, 10 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 121
14 DOMINIC DIAMANT: MELANGERIA DE LUX Thursday, 10 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 81
15 ABERMAN Berthold-Tellu: TU EŞTI TOREADOR? NU! EU SUNT ISIDOR! Friday, 04 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 105
16 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: „DINCOACE DE GEAM” (FRAGMENT) Sunday, 29 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 115
17 Heidi SIMON: AURA Wednesday, 25 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 131
18 MARIA V. CROITORU: X. SFÂRȘITUL AVENTURII Monday, 16 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 139
19 GHEORGHE RĂDUCAN: Din ciclul Yaya călare pe dădă - pamflete-n zeamă de cucută și zaț de mătrăgună Saturday, 14 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 117
20 DORINA MAGARIN: Copacul Vieţii (PARTEA A II-A) Tuesday, 10 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 210
21 Gheorghe Andrei NEAGU: TRISTEȚEA LUI DUMNEZEU Thursday, 05 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 164
22 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (118) - OFERTĂ DE SERVICIU Thursday, 05 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 148
23 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: CROANCELE (CARTEA ÎNTREAGĂ) Saturday, 24 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 394
24 GHEORGHE RĂDUCAN: Yaha călare pe dădă Saturday, 24 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 185
25 DORINA MAGARIN: Copacul Vieţii Thursday, 22 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 289
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 180 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou