Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
101 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 563
102 Gheorghe Răducan: Nesuferita Tuesday, 11 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 549
103 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – MODA FEMININĂ Wednesday, 05 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 531
104 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII –2 Monday, 03 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 679
105 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 02 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 737
106 Gheorghe Răducan: Cadâna Saturday, 01 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 638
107 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 28 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 641
108 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 27 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 635
109 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Friday, 24 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 728
110 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 491
111 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (105) – CUNOŞTINŢE RECENTE Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 564
112 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (2) Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 454
113 Elena BUICĂ: GÂNDURI ÎNCHINATE FEMEII – SOŢIE ŞI MAMĂ Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 590
114 Mihai Cotea: Vremea tornadei (fragment de roman) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 521
115 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (1) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 782
116 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU TAŢII NOŞTRI - IN MEMORIAM Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 601
117 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (104) - ...NOROC SĂ AI Wednesday, 08 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 452
118 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - UN CURCUBEU AL DEMOCRAŢIEI Sunday, 05 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 475
119 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU MAMELE NOASTRE IN MEMORIAM Saturday, 04 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 519
120 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - TOATĂ LUMEA CÂŞTIGĂ Friday, 03 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 577
121 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 26 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 518
122 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (101) - LEACURI PENTRU RĂCEALĂ Tuesday, 21 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 505
123 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (100) - REŢETE DE UMOR Saturday, 18 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 539
124 Zoltan TERNER: VIAŢA ÎN FRAGMENTE Friday, 17 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 577
125 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (99) – BANCNOTA DE UN MILION Sunday, 05 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 585
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 5 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 292 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 396 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou