Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
126 Ania Dana Cazan: BANAL Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 653
127 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (20) - SĂNĂTATE ŞI NOROC Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 560
128 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman II) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 563
129 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 558
130 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (98) – DĂ-MI REPEDE RESTUL Friday, 27 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 546
131 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII – 2 Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 634
132 Gheorghe Răducan: Cartierul ascuns Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 519
133 Sergiu GĂBUREAC: CIRCUL DIN DEAL Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 568
134 Gheorghe Andrei NEAGU: NEDUMERIREA Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 545
135 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (97) –CLUBURI EXCLUSIVE Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 550
136 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (96) – STRICT CONFIDENŢIAL Tuesday, 10 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 418
137 Ştefania OPROESCU: TABLOURI: FEMEIA CU BATIC Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 590
138 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (95) – ŞEDINŢA LOCATARILOR Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 516
139 George GOLDAMMER: BANCA AMINTIRILOR (15) PĂRINŢII Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 440
140 Ion DOBREANU: CÂND A RIDICAT ROMAN VODĂ CETATE DE SCAUN, ACOLO UNDE MOLDOVA SE VARSĂ ÎN SIRET Monday, 02 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 570
141 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 29 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 561
142 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (94) – BUCUROŞI DE OASPEŢI Thursday, 22 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 573
143 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 21 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 506
144 Al Francisc: Povestire Monday, 19 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 514
145 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Saturday, 17 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 568
146 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII–2 (fragment) Friday, 16 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 694
147 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (93) – CERC VICIOS Thursday, 15 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1067
148 Gheorghe Andrei NEAGU: HAVUZUL Wednesday, 14 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 875
149 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE: „ÎN FIECARE ZI MI-E DOR DE MINE, SAU CUM SE PREPARĂ SILVOIŢUL!” Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 685
150 Adina DUMITRESCU: CARAREA DINTRE SECOLE Tuesday, 13 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 516
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 6 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 293 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 396 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou