Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
201 Ştefan Doru Dăncuş: Fragment din volumul "Manual de gesturi inutile" Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 912
202 Adrian Botez: OFIŢERUL Wednesday, 20 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 580
203 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (81) – FOC LA DELICATESE Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 669
204 Dominic Diamant: E T E R N I T A T E P E P Â I N E Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 520
205 x Tuesday, 19 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 686
206 Ştefan Doru Dăncuş: Din volumul "Manual de gesturi inutile" Sunday, 03 July 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1066
207 Constantin Mîndruţă: DRAGOSTE TÂRZIE Thursday, 23 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 653
208 Mihai Cotea: Butaforicele suflete din tot Wednesday, 22 June 2016 Ştefan Doru Dăncuş 907
209 Ivan Lungu: Vacanță de neuitat Monday, 30 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1584
210 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (80) – EXCURSII ORGANIZATE Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 733
211 Elena BUICĂ: ÎNTÂMPLĂRI HAZLII Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1156
212 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (79) – O PROBLEMĂ Sunday, 29 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1249
213 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Friday, 27 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1421
214 Liviu JIANU: MONOLOGUL MĂGARULUI LUI BURIDAN… Thursday, 26 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 740
215 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (78) – ZBOR AUSTRAL Wednesday, 25 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 780
216 Florentin SMARANDACHE: EXPEDIŢIE ÎN ANTACTICA (6) – CRĂCIUN ÎN ANTARCTICA Wednesday, 18 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1030
217 Eugen Evu: Pagini de jurnal Sunday, 15 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 866
218 Liviu JIANU: LECTIE DE PIAN SI ZBOR PENTRU PUIUL DE RANDUNICA Sunday, 15 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 797
219 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (77) – PLICTISEALA MARE Saturday, 14 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 857
220 Gheorghe Andrei NEAGU: MÂNA Friday, 13 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 595
221 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Saturday, 07 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 817
222 Irina Lucia MIHALCA: UN VAL PLESNEŞTE-N NOAPTE Friday, 06 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 720
223 Dorina Măgărin: Taine şi incertitudini (2) Thursday, 05 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 605
224 Ştefan Doru Dăncuş: Manual de gesturi inutile (din volumul cu acelaşi titlu) Thursday, 05 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 1438
225 Irina Lucia MIHALCA: FATA DIN VIS Thursday, 05 May 2016 Ştefan Doru Dăncuş 807
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 9 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 378 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 396 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou