Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
51 1 Tuesday, 14 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 395
52 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 13 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 364
53 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (115) - BANII NU ADUC FERICIREA Thursday, 09 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 400
54 Dominic Diamant: A M B I T U S (PÂNĂ-N PÂNZELE ALBE) - fragment Monday, 25 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 569
55 Gheorghe Răducan: ... haine grele... Tuesday, 29 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 680
56 Gheorghe Răducan: În Sfârșit Monday, 14 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 596
57 Claudia Elena Peter: Prima dragoste, part one Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 716
58 MARIAN PĂTRAȘCU: UN EXPERIMENT SOCIAL Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 625
59 Antonia RAŞCU: ELEFĂNŢICA TANIA ŞI ÎNGHEŢATA (POVESTE) Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 616
60 Ştefania RAŞCU: DUREREA LUI LEO (POVESTE) Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 621
61 Adrian BOTEZ: PROBLEMA DEGETELOR Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 628
62 Al Florin ŢENE: VÂRCOLACII & VISUL ALB (POVESTIRI) Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 624
63 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE (9): „ANDROMACA MULGE VACA” (PAMFLET) Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 587
64 Adrian BOTEZ: FEREASTRA Friday, 28 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 731
65 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (114) – HAMLET Thursday, 27 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 625
66 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 18 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 601
67 Dominic Diamant: A M B I T U S (PÂNĂ-N PÂNZELE ALBE) - fragment Monday, 10 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 743
68 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (113) – DEVALORIZAREA CUVINTELOR Sunday, 09 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 583
69 Cătălin Proteasa: AUTOSTOPISTUL Thursday, 06 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 639
70 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (110) – POVESTE NETERMINATĂ Wednesday, 05 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 562
71 Gheorghe Andrei NEAGU: ADĂPOSTUL Sunday, 02 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 611
72 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (112) – NECAZURI LA SERVICI Friday, 30 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 586
73 Gheorghe Andrei NEAGU: TURIŞTII Thursday, 29 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 754
74 Beni BUDIC: SUCEAVA MEA (2) - AM PĂRĂSIT-O ÎNTR-O SÂMBĂTĂ SEARĂ Monday, 26 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 607
75 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Saturday, 24 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 617
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 3 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 392 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 396 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou